Ubieranki gry

Gry Makijaż

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Makijaż laleczki

Makijaż laleczki

Dział: Dla dziewczyn

Wystylizuj piękną laleczkę, by wreszcie mogła konkurować z Barbie o koronę najpiękniejszej wśród zabawek. Naszej laluni bardzo zależy na wygranej, więc się postaraj! Na początek oczyść jej twarz, nakładając na twarz maseczkę, dzięki której pozbędzie się niedoskonałości cery. Wyrównaj także brwi, a także zrób makijaż! Wybierz dla laleczki fryzurkę i piękne ubranie oraz dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik!

Krwawy makijaż Draculaury

Krwawy makijaż Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High jest bardzo niezadowolona ze swojej cery. Pomóż naszej straszyciółce w poprawie swojego wizerunku. Na początek nałóżmy na twarz upiorki maseczkę, która oczyści ją z wszelkich niedoskonałości. Wyrównajmy brwi i usuńmy cienie pod oczami. Teraz możemy zrobić makijaż. Pomalujmy cieniami oczy oraz rzęsy tuszem do rzęs. Usta pomalujmy pomadką i wybierzmy także odpowiednią fryzurkę, a także ubranie i dodatki, takie jak na przykład kolczyki. Teraz Draculaura wygląda ślicznie!

Upiorny makijaż Frankie Stein Monster High

Upiorny makijaż Frankie Stein Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się na rozpoczęcie roku szkolnego, dlatego chce ładnie wyglądać. Pomóż naszej straszyciółce w stylizacji. Na początek zajmiemy się oczyszczaniem skóry. Nałóżmy na jej twarz maseczkę, która pomoże odzyskać blask. Kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie cieni pod oczami, a także wyrównanie brwi. Wybierzmy jeszcze odpowiednie ubranie i zróbmy interesujący makijaż i monsterka jest gotowa!

Wystrzałowy makijaż Draculaury Monster High

Wystrzałowy makijaż Draculaury Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się ze swoimi straszyciółkami na zabawę szkolną. Pomóż upiorce ładnie się umalować, aby olśniła wszystkich. Twoim zadaniem w grze jest sprawienie, by monsterka wyglądała pięknie. Na początek oczyśćmy twarz z wszelkich niedoskonałości cery, by nie było na niej żadnych pryszczy. Nałóż na twarz upiorki maseczkę zamykającą pory, a następnie usuń pryszcze za pomocą specjalnego aplikatora. Kolejnym krokiem będzie wyrównanie brwi. Następnie zróbmy staranny makijaż, to znaczy pomalujmy oczy, usta, wybierzmy odcień skóry, a także wybierzmy odpowiednią fryzurkę i ubranie! Teraz Draculaura wygląda pięknie!Taylor Swift makijaż na koncert

Taylor Swift makijaż na koncert

Dział: Dla dziewczyn

Taylor Swift jest popularną wokalistką, która za niedługo ma koncert! Przed chwilą zwolniła swoją wizażystkę i przed nią nie lada problem. Ciebie poleciła jej przyjaciółka. Pomóż naszej gwieździe doprowadzić się do porządku, by ładnie wyglądała i oczarowała swoich fanów. Na początku gry zajmiesz się twarzą Taylor. dziewczyna ma bardzo zanieczyszczoną skórę, którą trzeba oczyścić z wszelkich niedoskonałości, nałóż więc na twarz maseczkę z glinki zielonej. Kolejnym krokiem będzie usunięcie niedoskonałości za pomocą specjalnego aplikatora. Później usuńmy cienie pod oczami. Wyrównajmy brwi. Wybierzmy fryzurę dla naszej ślicznotki i oczywiście ubranie estradowe. Na koniec wybierz jeszcze dodatki i Taylor jest gotowa!