Ubieranki gry

Gry Makijaż

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Artystyczny makijaż Cleo De Nile

Artystyczny makijaż Cleo De Nile

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wybiera się dzisiaj na pokaz mody i musi wyglądać perfekcyjnie. Pomóż upiorce odzyskać piękną i zdrową skórę. Nałóż na twarz monsterki maseczkę oczyszczającą, dzięki której pozbędziemy się wszelkich niedoskonałości cery. kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie nieestetycznych pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Wyrównajmy także brwi, by twarz wyglądała ładnie i czysto. Zróbmy także makijaż monsterce, a na koniec wybierzmy fryzurkę i ubranie. Teraz Cleo wygląda ślicznie!

Lodowy makijaż Abbey Bominable

Lodowy makijaż Abbey Bominable

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster High postanowiła zrobić sobie super modny w tym sezonie makijaż lodowy. Twoim zadaniem jest pomoc monsterce w jego wykonaniu. Musisz nałożyć na jej twarz maseczkę, która oczyści ją z wszelkich niedoskonałości. Kolejnym krokiem będzie usunięcie pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Wyrównaj także brwi. Później wybierz jeszcze fryzurę, a także ubranie i dodatki. Nie zapomnij zrobić także lodowego makijażu. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Makijaż Cleo De Nile

Makijaż Cleo De Nile

Dział: Monster High

Cleo De Nile wybiera się na wycieczkę na pustynię. Będzie jechała na wielbłądach i podziwiała inne atrakcje. Twoim zadaniem w grze jest ładne ubranie naszej monsterki, by modnie się prezentowała nawet na pustyni. Wybierz dla naszej straszyciółki fryzurkę. Mamy tu różne modne uczesania, są włosy związane, a także rozpuszczone, proste i kręcone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać lekką sukienkę lub modny kombinezon. Dobierz także dodatki i Cleo jest gotowa! W grę zagrasz za pomocą myszki!Makijaż Fluttershy z Equestria Girls

Makijaż Fluttershy z Equestria Girls

Dział: Dla dziewczyn

Fluteeershy z Equestria Girls przygotowuje się na bal karnawałowy. Nasza śliczna kucyczka chce ładnie wyglądać i dlatego musisz jej w tym pomóc. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by dziewczynka miała śliczną cerę i czuła się dobrze w swojej skórze. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczająca, dzięki której mała pozbędzie się wszelkich niedoskonałości cery. Nałóż także krem odżywiający cerę. Wyrównaj brwi i za pomocą specjalnego korektora usuń pryszcze. Następnie wybierz fryzurkę, a także szałowe ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Prawdziwy makijaż Elsy

Prawdziwy makijaż Elsy

Dział: Monster High

Elsa z Krainy Lodu wybiera się na randkę ze swoim ukochanym i postanowiła przejść się do kosmetyczki, by zadbała o jej cerę. W grze wcielasz się w postać kosmetyczki i musisz zadbać, by Elsa wyglądała promiennie i świeżo. Na początku gry nałóż na jej cerę maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się wszelkich niedoskonałości. Później nałóż pilling, by wyrównać koloryt cery i nałóż na twarz krem nawilżający. Później zrób makijaż, wybierz cienie do powiek, nałóż na usta pomadkę i nałóż róż na policzki. Wybierz także fajną fryzurkę i ubranie. Nie zapomnij o modnych dodatkach. W grę zagrasz za pomocą myszki!