Ubieranki gry

Gry Makijaż

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DMroźny makijaż Elsy

Mroźny makijaż Elsy

Dział: Monster High

Elsa z Krainy Lodu razem ze swoją siostrą Anną wybierają się na przyjęcie do swoich przyjaciół. Twoim zadaniem w grze jest przygotować Elsę na przyjęcie. Zrób jej fajny makijaż, by ładnie wyglądała. Wybierz odpowiedni podkład oraz puder, nałóż na powieki cień, by podkreślił piękne oczy naszej królowej, no i nie zapomnij o pomadce. Wybierz także fryzurkę oraz ubranie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Prawdziwy makijaż Catty Noir

Prawdziwy makijaż Catty Noir

Dział: Monster High

Był już prawdziwy makijaż Draculaury czy Frankie Stein z Monster High, teraz przyszła kolej na Catty Noir. Twoim zadaniem w grze jest zrobienie na twarzy monsterki super modnego makijażu. Na początek przygotuj jej twarz na kosmetyki i nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a potem pilling. Nałóż także krem nawilżający. Wyrównaj brwi i usuń pryszcze. Zrób makijaż, a także wybierz fajną fryzurkę i ubranie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Prawdziwy makijaż Frankie Stein

Prawdziwy makijaż Frankie Stein

Dział: Monster High

Przed Tobą Frankie Stein z Monster High, która na wiosnę postanowiła coś w sobie zmienić i dlatego wybrała się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, by oczyścić twarz z wszelkich niedoskonałości. Kolejnym krokiem będzie usunięcie pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Wyrównaj także brwi monsterce. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a także ubranie w którym będzie fajnie wyglądała i dobrze się czuła. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Makijaż Monster High

Makijaż Monster High

Dział: Monster High

Przed Tobą gra, w której będziesz mogła stworzyć swoja ulubioną postać Monster High i zrobić jej fajny makijaż. To Ty zdecydujesz czy stworzysz Draculaurę, Frankie Stein czy Cleo De Nile. Na początku gry wybierz fryzurkę, jaką ma mieć monsterka. Pamiętaj, że każda upiorka ma swoją charakterystyczną fryzurkę! Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, są tu śliczne sukienki a\'la Frankie, Draculaura czy Cleo. Wybierz także odcień skóry i oczywiście zrób makijaż, wybierz cienie, pomadkę. Na koniec jeszcze dodatki gotowe! Zatem do dzieła!

Prawdziwy makijaż Belli

Prawdziwy makijaż Belli

Dział: Dla dziewczyn

Bella z Pięknej i Bestii postanowiła udać się do kosmetyczki i zrobić sobie modny makijaż. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o cerę pięknej księżniczki z Disneya. Nałóż na twarz Belli maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się wszelkich niedoskonałości cery. Kolejnym krokiem jest za pomocą korektora usunięcie pryszczy. Wyrównaj także brwi dziewczyny i nałóż krem nawilżający. Zrób jej modny makijaż oraz wybierz fryzurę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!