Ubieranki gry

Gry Makijaż

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DPrawdziwy makijaż Jej wysokość Zosi

Prawdziwy makijaż Jej wysokość Zosi

Dział: Dla dziewczyn

Jej wysokość Zosia chciałaby troszkę poeksperymentować z makijażem, by przygotować się na bal. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by makijaż Zosi był doskonały. Na początek nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a później za pomocą specjalnego korektora usuń nieestetyczne pryszcze, które szpecą twarz dziewczynki. Gdy już skończysz te zabiegi, możesz zrobić jej delikatny makijaż. Do dzieła!

Makijaż Gigi Grant

Makijaż Gigi Grant

Dział: Monster High

Gigi Grant z MH wybiera się razem ze swoimi straszyciółkami na zakupowe szaleństwo i dlatego musi wyglądać fantastycznie! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by dziewczyna wyglądała olśniewająco. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a są tu włosy rozpuszczone i związane w koński ogon, proste i lekko falowane. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną sukienkę lub top i spodnie. Dobierz także buty i dodatki i monsterka jest gotowa na wyjście!

Szkolny makijaż Anny Frozen

Szkolny makijaż Anny Frozen

Dział: Dla dziewczyn

Już jutro zaczyna się szkoła i Anna z Krainy lodu już dziś przygotowuje swój szkolny makijaż. Twoim zadaniem w grze jest pomóc pięknej księżniczce w stylizacji. Na początku gry spośród trzech opcji, wybierz makijaż, który najbardziej Ci się podoba! Wykonajmy zatem razem szkolny makijaż. Aby makijaż był kompletny na początku gry nałóż na wskazane miejsca puder, by cera się nie świeciła. Kolejnym krokiem będzie pomalowanie oczów. Możesz wykonać tak zwany przydymiony makijaż mieszając ze sobą cienie jasne i ciemne. Nałóż także tusz na rzęsy, by oczy piękne się prezentowały. Jeszcze tylko róż i Anna wygląda ślicznie!

Szkolny makijaż Bonity Femur

Szkolny makijaż Bonity Femur

Dział: Monster High

Przed Tobą Bonita Femur z MH. Monsterka idzie dzisiaj pierwszy dzień do szkoły i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by Bonita wyglądała olśniewająco. Na początku gry wybierz dla niej odcień skóry. Później zrób ładny, delikatny makijaż, pomaluj oczy tuszem i cieniami, a także usta ładną pomadką. Nie zapomnij o różu. Na koniec wybierz modną fryzurę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Annabelle straszny makijaż Halloween

Annabelle straszny makijaż Halloween

Dział: Dla dziewczyn

Laleczka Annabelle uwielbia Halloween, to jest jej ulubione święto. Dzisiaj będzie razem ze swoimi strasznymi koleżankami-między innymi lalczką Chucky, urządzać imprezę z okazji Halloween. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie laleczki na imprezę i wykonanie jej strasznego makijażu, aby wszyscy się jej bali, jak wybierze się na straszenie. Daj z siebie wszystko, aby wyglądała jak najbardziej przerażająco! W grę zagrasz za pomocą myszki!