Ubieranki gry

Gry Manicure

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Imprezowe dłonie manicure

Imprezowe dłonie manicure

Dział: Dla dziewczyn

Dobry stylista wie, że diabeł tkwi w szczegółach i to odnosi się też do paznokci. Niech twoje paznokcie połyskują i błyszczą w swoim własnym rytmie!

Manicure dla Clawdeen i Wolf Monster High

Manicure dla Clawdeen i Wolf Monster High

Dział: Monster High

W tej grze krok po roku nauczysz się wykonywać i będziesz mieć możliwość zrobienia manikure znanym postacią z bajek pod tytułem Monster High. Spróbuj przyozdobić Clawdeen Wolf wybrany sposób. Pamiętaj że jest ona córką Wilkołaka i zachowaj jej indywidualny styl. Spraw by po tym zabiegu kosmetycznym była bardzo atrakcyjne. W tej grze poznasz różne rodzaje tego przydatnego fachu.Manicure Frankie Stein

Manicure Frankie Stein

Dział: Monster High

W tej grze zajmiesz się paznokciami Frankie Stein. Musisz pomóc Monsterce dopasować długość paznokci oraz ślicznie je udekorować. Na koniec nałóż pierścionki i zrób na jej dłoni tatuaż z henny.

Manicure monster high

Manicure monster high

Dział: Monster High

Abbey z Monster High przyszła do twojego salonu kosmetycznego na szałowy manicure. Wykonaj go ładnie i profesjonalnie tak, aby monsterka była zadowolona. zaczniemy od wyboru błyskotki na palec. Mamy tu śliczne pierścionki z diamentami czy też modnymi oczkami. Następnie możemy wybrać kolor lakieru do paznokci. A mamy tu najmodniejsze trendy sezonu. Kolejnym krokiem będzie wybór wzorku na paznokieć. Są tu różne wyszukane motywy. Jeśli chcemy, możemy też wybrać tatuaż na jeden lub wszystkie palce lub po prostu na dłoń. na koniec wybór odcienia skóry dłoni i makijaż dłoni gotowy:)

Monster High manicure Lagoony Blue

Monster High manicure Lagoony Blue

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High postanowiła wybrać się do kosmetyczki, bo jej paznokcie wyglądają fatalnie, a za niedługo w szkole impreza i musi wyglądać perfekcyjnie. Wybrała Twój salon kosmetyczny, więc postaraj się, by zadowolić naszą straszyciółkę. Twoim zadaniem w grze jest wykonanie pięknego manicure. Na początek wybierasz kolor lakieru do paznokci i nakładasz go na pytkę. Później możesz wybrać także naklejki na paznokietki. Możesz także wybrać pierścionek na palec. Teraz Lagoona jest gotowa na wielkie wyjście!