Ubieranki gry

Gry McFlyTrap

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Ubieranka z Venus McFlyTrap

Ubieranka z Venus McFlyTrap

Dział: Monster High

Venus z Monster High została zaproszona na uroczysta kolację. Potrzebuje Twojej pomocy, jeżeli chodzi o ubranie i dodatki. W tej ubierance na początek musimy wybrać uczesanie: mamy tu kilka modnych fryzurek, które będą pasowały do naszej bohaterki. Następnym krokiem będzie wybór modnego topu: są tu bluzeczki typu over-size i wiele innych. Do tego dobierz odpowiednie spodnie lub spódnicę. Jeżeli jednak wolisz sukienki, są tu także ładne modele w trendy kolorkach. Dobierzmy jeszcze odpowiednie buty do reszty ubioru. Nie zapomnijmy, by pasowały kolorystycznie do ubrania. Jeszcze tylko modne dodatki takie jak naszyjnik czy śliczne kolczyki. Teraz nasza straszyciółka jest już gotowa na wyjście.

Świąteczna Venus McFlytrap

Świąteczna Venus McFlytrap

Dział: Monster High

Venus z Mosnter High wybiera się na świąteczny obiad wraz ze swoimi straszyciółkami, dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Spraw, by jej twarz wyglądała nieskazitelnie. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a także pilling, który wyrówna koloryt cery. Nałóż także krem rozświetlający i wyrównaj brwi. Wybierz dla Venus fryzurkę i zadbaj, by miała ładne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Sunny Venus Mcflytrap

Sunny Venus Mcflytrap

Dział: Monster High

Venus z Monster High poczuła wiosnę w powietrzu. Na zewnątrz jest cieplej i pogoda zachęca do spaceru. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Masz do wyboru różne uczesania, włosy związane, a także rozpuszczone. Z szafy naszej pieknej monsterki wybierz także ubranie, w którym będzie się ładnie prezentowała. Masz tu różne sukienki w różnych kolorkach. Na koniec dobierz jeszcze buty i dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Modna Venus McFlytrap

Modna Venus McFlytrap

Dział: Monster High

Venus z Monster High uwielbia bawić się modą i zawsze chce wyglądać perfekcyjnie. Dzisiaj laleczka wybiera się na pokaz mody i musi wszystkich olśnić swoim wyglądem. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie się modnie prezentowała. Są tu najróżniejsze uczesania i hity ostatnich miesięcy. Wybierz także supermodne ubranie, na przykład śliczną i kolorową sukienkę. Dobierz właściwe dodatki i stylizacja jest gotowa!

Venus McFlyTrap jako zombie

Venus McFlyTrap jako zombie

Dział: Monster High

Venus z Mnster High postanowiła zostać zombi na imprezie szkolnej. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie monsterki. Wybierz dla niej uczesanie, w którym będzie dobrze wyglądała, a jest tu mnóstwo fryzur. Wybierz także ubranie w stylu zombie, na przykład sukienkę lub top i spódnicę lub spodnie. Do tego dobierz buty, by pasowały do całości i dodatki takie jak naszyjnik czy torebka!