Ubieranki gry

Gry Monster

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Postacie Monster High

Postacie Monster High

Dział: Monster High

Przed Tobą quiz Monster High, który oceni kim naprawdę jesteś. W grze przyjdzie Ci odpowiedzieć na 9 pytań. Poprzez udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dowiesz się, w którą laleczkę Monster High mógłbyś się wcielić w bajce. Na końcu otrzymamy wynik który podsumuje nasze pytania i określi jakie jesteśmy wg. tego quizu mh. UWAGA!: W tę grę można grać tu.Toralei Stripe z Monster High

Toralei Stripe z Monster High

Dział: Monster High

W grze z serii Monster high tym razem mamy do ubrania Toralei Stripe, wybieramy dla niej fryzurę - włosy krótkie, długie lub kręcone. Następnie wybieramy makijaż pasujący do tej dziewczyny, kolor szkieł kontaktowych, dodatki do stroju oraz naturalnie ubranie. A to wszystko w jedynym celu - aby prezentowała się wyśmienicie na zakończeniu szkoły.

Pokój fanki Monster High

Pokój fanki Monster High

Dział: Monster High

Tym razem możemy urządzić pokój dla fanki monster high. Wymarzona gra dla dziewczyn lubiących grać w The Sims i dekorować pokoje. Wybierz dywan, malowanie ściany, obrazy, szafę, fotele, łóżko oraz inne niezbędne rzeczy - wszystko w motywach z kreskówki monster haj. A jeśli jesteś fanką MH może znajdziesz inspirację jak udekorować własny pokoik?

Chibi Clawdeen Wolf Monster High

Chibi Clawdeen Wolf Monster High

Dział: Monster High

Ubierz Clawdeen, która wybiera się się na spotkanie z nowo poznanym chłopakiem. Randka to raczej nie będzie ale zależy jej mimo wszystko aby ładnie wyglądać pomóż jej to osiągnąć. Niech bawi się dobrze na spotkaniu i wygląda szałowo. Podczas ubierania Clawdeen Wolf słychać piosenkę śpiewaną przez Shakire.

Jinafire z Monster High

Jinafire z Monster High

Dział: Monster High

Przed Tobą słynna lalka Janifire z kreskówki Monster High zwraca się z prośbą do Ciebie o wystylizowanie jej. Wybierz dla nie fajny zestaw, niech wygląda super. Zacznij od dobrania odpowiedniej fryzury do jej karnacji, ubierz ją w spodnie lub sukienkę. Dodaj jakiś błyszczący drobiazg. Niech poczuję się wyjątkowo.