Ubieranki gry

Gry Monster

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High znajdź liczby

Monster High znajdź liczby

Dział: Monster High

Tym razem możesz sprawdzić swoją spostrzegawczość w jednej z gier mh: pod tytułem znajdź liczby. To odnalezienia jest aż 15 liczb do tego masz określony czas, ale aby nieco ułatwić szukanie dostaniesz lupę powiększająca. Dzięki temu powinno udać ci się znaleźć wszystkie ukryte liczby na obrazku z serialu monster high.

Domek dla lalek Monster High

Domek dla lalek Monster High

Dział: Monster High

Chciałaś kiedyś mieć na własność domek monster high, teraz to marzenie może się spełnić, udekoruj domek MH po swojemu. Zrób oryginalną dekorację tego 3 pokojowego domku. Masz okazję zmienić nie do poznania 3 pokoje: sypialnie, salon i łazienkę. Dobierz tapetę, meble, dywan oraz inne dodatki. Powodzenia.

Kostiumy dla Monster High

Kostiumy dla Monster High

Dział: Monster High

W tej ubierance z upiornymi lalkami możemy ubrać aż trzy dziewczynki z bajki mh. Abbey Bominable, Lagoona Blue oraz oczywiście najbardziej lubianą Frankie Stein. Dobierz dla nich odpowiedni sukienki, kolor fryzury, oczu a nawet rodzaj makijażu. Tak by podczas występu ich kostiumy prezentowały się cudownie.

Plecak Monster High2

Plecak Monster High2

Dział: Monster High

W tej grze możemy wcielić się w projektantkę plecaków i stworzyć wg. własnego uznania plecak szkolny z naszymi ulubionymi postaciami z monster hight. Możemy wybrać kolor, wzory poszczególnych elementów tak by po ukończeniu naszego dzieła, plecaczek prezentował się wyśmienicie i był jak najbardziej oryginalny. Gra jest bardzo fajna, choć szkoda że nie ma możliwości przeniesienie go później do reala. Choć i tak zabawy jest co niemiara do osób które lubią np. The sims 3 i projektować.Stylizacja Monsterki

Stylizacja Monsterki

Dział: Dla dziewczyn

W tej grze naszym zadaniem jest zrobienie z tej monsterki powabnej kobiety. Zadanie na początku wydaję się nie możliwe ale przecież nie taki rzeczy się robiło ;). Najpierw należy zająć się oczyszczeniem twarzy monsterki która ewidentnie ma problemy z cerą(ale spokojnie to da się naprawić),kilka zabiegów i wszystkie pryszcze znikają następnie zajmujemy się makijażem tak by twarz naszej bohaterki wyglądała zdrowo i atrakcyjnie. Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak wybrać pasującą kreacje na wieczorne wyjście(np. randkę czy spotkanie z przyjaciółką). I gotowe.