Ubieranki gry

Gry Operacja

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Operacja nosa

Operacja nosa

Dział: Dla Dzieci

Jenny ma krzywą przegrodę nosową i postanowiła zgłosić się z tym problemem do specjalisty. Dziewczyna nie może swobodnie oddychać, więc pomóż jej odzyskać sprawność. Gra polega na tym, że wcielasz się w postać lekarza, który przeprowadza operację przegrody nosowej. W tym zadaniu będzie Ci pomagać doświadczona Pani Doktor, która Cię pokieruje. Stosuj się do jej wskazówek, a wszystko pójdzie ok! W grę zagrasz za pomocą myszki!Operacja żołądka

Operacja żołądka

Dział: Dla Dzieci

Dzisiaj na izbie przyjęć pojawił się chłopiec z bólem brzucha. Pierwsze co musimy zrobić Panie Doktorze to zdjęcie! Kolejnym krokiem będzie operacja. W grze wcielasz się w postać początkującego chirurga, który musi zrobić operację żołądka. Kieruj się wskazówkami Pani Doktor, która będzie Ci mówiła, co masz robić, aby operacja się udała. Czytaj uważnie wskazówki! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Operacja: Chirurgia oka

Operacja: Chirurgia oka

Dział: Dla Dzieci

W grze Twoim zadaniem jest wcielenie się w postać chirurga okulisty, do którego przychodzi pacjentka, której trzeba przeprowadzić skomplikowaną operację oka. Zadanie nie jest proste, dlatego czuwać będzie nad Tobą doświadczony okulista, który będzie kierował Cię krok po kroku. Będzie Ci podpowiadał kolejne czynności. Postaraj się przywrócić komuś dobry wzrok. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Frankie Stein operacja nosa

Frankie Stein operacja nosa

Dział: Monster High

Frankie Stein z monster high ma ostatnio duże problemy z węchem i dlatego postanowiła przejść się do laryngologa, który zlecił jej operację nosa. Twoim zadaniem w grze jest przeprowadzenie operacji nosa dzięki której nasza straszyciółka odzyska węch. Do tego celu możesz użyć różnych narzędzi, które Ci w tym pomogą. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Operacja nosa Clawdeen Wolf

Operacja nosa Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High ostatnio źle się czuje, bo ma problem z nosem, źle jej się oddycha i ma polipy. Postanowiła z tego powodu wybrać się do lekarza. Twoim zadaniem w grze wcielenie się w rolę lekarza laryngologa i zadbanie o to, by Clawdeen przestał boleć nos i jej się lepiej oddychało. Musisz do tego celu użyć odpowiednich narzędzi, które są udostępnione w grze. Poruszasz się za pomocą myszki!