Ubieranki gry

Gry Operetta

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Ubierz Operetta z Monster High

Ubierz Operetta z Monster High

Dział: Monster High

Tym razem możemy ubrać Operette w taki strój jaki tylko mamy ochotę. Jak to zwykle bywa w ubierankach od starsue, możemy zmienić fryzurę bohaterce, dobrać spodnie lub sukienkę do tego modny top i to już prawie wszystko. Oczywiście nie zabranie też dodatków w stylu monster high jak torebunia serduszko, pajączek czy osobliwej gitary. Zagraj i przekonaj się sama czy spodoba Ci się ta ubieranka online.

Styl Operetta z Monster high

Styl Operetta z Monster high

Dział: Monster High

Operetta wybiera się dziś do opery gdzie będzie grać na fortepianie przed dużą publicznością ze szkoły monster high. Twoim zadaniem będzie ubranie jej na ten wielki wieczór. Zadbaj o jej fryzurę, ubranie oraz inne dodatki. Pamiętaj przy tym aby zachować jej oryginalny styl.Ubieranka z Operetta

Ubieranka z Operetta

Dział: Monster High

Operetta z Monster High będzie dzisiaj grała główną rolę w przedstawianiu szkolnym. Ubierz ją modnie. Zaczniemy od włosków, do wyboru jest kilka fryzur w modnych kolorkach. Następnie wybierzmy ubranie. Są tu topy w rożnych odcieniach, a także spodnie i spódnice. Dobierzmy jeszcze super buty i modne dodatki, takie jak gitara czy torebka. Operetta jest gotowa na zagranie głównej roli.

Operetta na rolkach

Operetta na rolkach

Dział: Monster High

Operetta z Monster High postanowiła się trochę poruszać, bo nadchodzi sezon bikini i trzeba zrzucić co nieco po zimie;) Postanowiła więc wybrać się na rolki. Grę zaczniemy od wyboru koloru kasku i modnej fryzurki, która podkreśli rysy twarzy dziewczyny. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne zestawy i kombinezony, a także sukienki w sportowym stylu, które doskonale wyglądają na upiorce. Wybierzmy jeszcze kolor ochraniaczy na ręce i nogi oraz nie zapomnijmy też o kolorze rolek dla monsterki. Jeszcze tylko kolor szminki o cieni i można ruszać. Operetta jest gotowa na rolki!

Operetta tatuażystką Monster High

Operetta tatuażystką Monster High

Dział: Monster High

Operetta z Monster High postanowiła otworzyć studio tatuażu. Pomóż jej rozkręcić interes. Na początku gry wybierasz bohaterkę, której chcesz zrobić tatuaż. Do wyboru masz: Spectre, Cleo De Nile, Abbey. Klikasz w wybraną upiorkę i dajesz Next. Kolejnym krokiem będzie wybór miejsca tatuażu, może to być ramię, bark lub łydka. Później wybierz motyw, na przykład lew lub wąż. Teraz pozostało zabrać się do pracy i stworzyć super tatuaż. Pracę musisz wykonywać bardzo precyzyjnie, wymaga dużo cierpliwości. Na końcu możesz podziwiać swoje małe dzieło sztuki! W grze poruszasz się za pomocą myszki.