Ubieranki gry

Gry Projektowanie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Projektowanie koszulki

Projektowanie koszulki

Dział: Dla dziewczyn

W tej grze masz możliwość samodzielnie zaprojektować modną koszulkę. Stwórz projekt koszulki który podkreśli kobiecość klientki. Pierwsze co musisz zrobić to wybrać krój dla koszulki, później dobrać kolor a na końcu wybrać wzór nadruku. Powodzenia. UWAGA! Aby zagrać odczekaj chwile i kliknij PLAY GAME (w prawym dolnym rogu)

Projektowanie sukienki z Clawdeen Wolf

Projektowanie sukienki z Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z MH postanowiła zaprojektować swoją pierwszą sukienkę! Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w tym niełatwym zadaniu. Na początku wybierz jak ma wyglądać spódniczka i bluzeczka, lub sukienka. Możesz wybrać jakiego ma być koloru i jakie ma mieć na sobie wzorki! Później zabierz się już za szycie i niczym prawdziwy krawiec stwórz piękną kreację na miarę Ewy Minge;) W grę zagrasz za pomocą myszki!Projektowanie butów Monster High

Projektowanie butów Monster High

Dział: Monster High

Dziś masz niebywałą okazję zabawić się w szewca i zaprojektować buty dla uczennic z Monster High. Nie będzie to proste zadanie, bo Draulaura, Frankie Stein, Clawdeen Wolf czy Lagoona Blue mają bardzo wygórowane gusta. Musisz się bardzo postarać. Na początek wybierz, jak ma wyglądać but i jego podeszwa, a masz tu różne fantazyjne wzory. Wybierz także jakiego ma być koloru i jakie ma mieć dodatki. Dodatki możesz dowolnie zmniejszać lub zwiększać według upodobań. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Projektowanie dla Draculaury

Projektowanie dla Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z MH potrzebuje Twojej pomocy. Za niedługo nasza straszyciółka będzie gościem na balu charytatywnym i dlatego musi ładnie i oryginalnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać krawcowej i zadbanie o ładne ciuszki dla monsterki. Na początek wybierz jak ma wyglądać bluzeczka. Możesz wybrać dla niej fason oraz kolor materiału i wzorek. Wybierz także jak ma wyglądać spódniczka. Masz dwie opcje do wyboru. Możesz także dla spódniczki wybrać fajny wzorek. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Projektowanie ubrań dla monsterki

Projektowanie ubrań dla monsterki

Dział: Monster High

Przed Tobą ważna klientka. Uczennica z Monster High. Twoim zadaniem jest zaprojektowanie dla niej modnego ubrania, w którym będzie ładnie wyglądała. Na początku gry zaprojektuj, jak ma wyglądać bluzka, jakiego ma być koloru i jaki ma mieć fason. Kolejnym krokiem będzie zaprojektowanie spódnicy lub spodni. Wybierz także jak ma wyglądać materiał. Na koniec uszyj wszystko, by ładnie wyglądało. Wybierz też dla monsterki fryzurę i makijaż, a także dodatki, takie jak kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!