Ubieranki gry

Gry Prowadzenie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Prowadzenie Gospodarstwa Farmer Vilage 2

Prowadzenie Gospodarstwa Farmer Vilage 2

Dział: Dla dziewczyn

Gra: Youda Farmer 2 Save The Village - Prowadzenie Gospodarstwa Rolnego 2 - Opis: Druga część gry Youda Farmer. Podobnie jak w pierwszej części, Twoim zadaniem jest prowadzenie gospodarstwa rolnego. Tym razem będziesz zarządzał zrujnowanym miasteczkiem. Pomóż mieszkańcom przywrócić dawną świetność miasta i powstrzymaj "Big Boss" przed kolejnymi destrukcyjnymi planami zniszczenia farm. Los farmerów leży w Twoim rękach. Twoje ogromne doświadczenie w prowadzeniu farm oraz umiejętność właściwego zarządzania i kierowania jest jedyną szansą dla tego miasteczka. Sterowanie myszką.Prowadzenie Restauracji

Prowadzenie Restauracji

Dział: Dla dziewczyn

Gra: Goodgame Cafe - Prowadzenie Restauracji - Opis: Rozwijaj swoją restaurację i bogać się na niej. Kupuj składniki i przyrządzaj posiłki. Nabywaj nowe urządzenia i wyposażenie. Zwiększaj ranking restauracji dzięki zadowoleniu klientów. Możesz także czatować z innymi graczami, zatrudniać się u nich, by zdobyć trochę grosza i doświadczenie lub najmować ich do pracy, gry Twoje pomoce kuchenne nie mogą nadążyć. Przyrządzaj dania od szybkiej, prostej sałatki do wykwintnych ciast, na których więcej zarobisz, ale które będą dostępne dopiero po osiągnięciu przez Ciebie pewnego poziomu doświadczenia. Dokonaj darmowej rejestracji w celu zapamiętania stanu Twojej gry oraz udostępnienia wszystkich funkcji. Sterowanie za pomocą myszki.

Prowadzenie firmy

Prowadzenie firmy

Dział: Dla dziewczyn

W tej grze możesz sprawdzić się w prowadzeniu własnej firmy..a konkretnie kawiarni z lodami Otworzyłaś własną lodziarnie i musisz zdobyć klientów nie tylko dobrymi lodami, ale także ich dekoracją. Wybierz kolor dla gałek lodowych. Mamy tu żółty, zielony, niebieski i całe mnóstwo innych kolorków. Następnie możemy wybrać kolorowe cukiereczki dla naszych trzypiętrowych zimnych pyszności. Wybierz także sos:może czekoladowe, a może truskawkowe? Mniam:) Na koniec wybierzmy wafelek i kolor dla niego. Nie zapomnijmy też o dodatkach, takich jak smakowa rurka czy ładna kokardka na wafelek. Nasze pyszności już gotowe! Bunny z Ice-Cream Maker czeka na Twoją pomoc.