Ubieranki gry

Gry Puzzle

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Puzzle Monster high

Puzzle Monster high

Dział: Monster High

Zawsze lubiłaś układać puzzle? nie mogłaś się doczekać, aż ułożysz cały obrazek? To idealna gra dla Ciebie. Na początku masz do wyboru sześc obrazków z twoimi ulubieńcami z Monster High. Znajdziesz tu między innymi: Frankie Stein w ślicznym koczku, Lagoone, Draculaure i innych nie mniej interesujących bohaterów kreskówki. Wybrany obrazek składa się z szesnastu elementów, które musisz do siebie dopasować. Masz na to określoną ilość czasu. Musisz się w nim zmieścić. W efekcie końcowym pokazuje się śliczny, wybrany przez Ciebie obrazek.

Gra puzzle z Danny Phantom

Gra puzzle z Danny Phantom

Dział: Dla Dzieci

Jeżeli lubisz układanki, puzzle i trochę pogłówkować, to dobrze trafiłeś. W grze możesz ułożyć puzzle z Twoim ulubionym bohaterem kreskówki. Obrazek składa się z dwudziestu elementów, które musisz ułożyć tak, aby utworzyły całość. Gdy już skończysz, zobaczysz obrazek w pełnej krasie i kolorkach Dannego Phantoma. Barwy są bardzo wyraziste i ładnie tworzą całość. Aby odkrywać kolejne elementy układanki, musisz klikać na zielony prostokąt pod obrazkiem. Życzę powodzenia w grze.

Puzzle Zaplątani

Puzzle Zaplątani

Dział: Dla Dzieci

Lubicie bajkę Zaplątani? O sympatycznej księżniczce i jej długich włosach?;) Jeżeli tak, to dobrze trafiliście! W grze pt Sort My Tiles Tangled zajmiesz się ułożeniem puzzli z motywem z bajki Zaplątani. Masz dwadzieścia elementów. Na dole ekranu masz zielony prostokącik, jeżeli w niego przyciśniesz to pojawia się kolejny element układanki, który musisz nałożyć na obrazek. Całość musi stworzyć ładny i kolorowy obrazek z naszymi bohaterami. Postaraj się. W grze poruszasz się za pomocą myszki.

Puzzle Monster High

Puzzle Monster High

Dział: Monster High

Twoim zadaniem w grze jest ułożenie puzzli z bohaterkami naszej ulubionej kreskówki Monster High: Frankie Stein, Draculaurą, Clawdeen Wolf. Ułóż puzzle w jak najkrótszym czasie. Na dole ekranu musisz kliknąć w przycisk CLICK i wtedy pojawi się dany kawałek puzzla, który musisz dopasować do odpowiedniej części obrazka. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Lady gaga puzzle

Lady gaga puzzle

Dział: Dla Dzieci

W grze masz niebywałą okazję ułożenia puzzli z najbardziej kontrowersyjną gwiazdą ostatnich lat Lady Gagą! Na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu, więc musisz się pospieszyć. Puzzli jest wiele, więc zadanie nie będzie łatwe, ale na pewno dasz radę! W grze poruszasz się za pomocą myszki!