Ubieranki gry

Gry Puzzle

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Układanka Tomasa i Wioletty - Violetta and Thomas Puzzle

Układanka Tomasa i Wioletty - Violetta and Thomas Puzzle

Dział: Dla Dzieci

Gra polega na tym, że musisz ułożyć puzzle na których widnieje Violetta i Thomas, który gra jej na gitarze. Na początek uważnie przyjrzyj się obrazkowi, abyś później mógł otworzyć obrazek, który zostanie podzielone na części. Postaraj się i zrób to jak najszybciej. W grę zagrasz za pomocą myszki,

Puzzle Wściekłe Ptaki Angry Birds

Puzzle Wściekłe Ptaki Angry Birds

Dział: Dla Dzieci

W grze będziesz mógł poćwiczyć swoje szare komórki i ułożyć puzzle z naszymi ulubionymi Angry Birds. Wsciekłe Ptaki są dzisiaj w nienajlepszym humorze, więc musisz się pospieszyć i ułożyć układankę. Na początku gry wybierasz sobie poziom na jakim chcesz grać: łatwy, trudny czy też super trudny. Im wyższy poziom, tym więcej masz kawałków puzzli do ułożenia. Musisz to zrobić w określonym czasie, bo inaczej nie przejdziesz do następnego levelu i przegrasz! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Puzzle Monster High

Puzzle Monster High

Dział: Monster High

Dzisiaj przed Tobą interesująca gra logiczna: Puzzle Monster High. Wraz z dziewczynami ze straszyceum będziesz mogła poćwiczyć szare komórki i ułożyć puzzle, na których widnieje między innymi Draculaura, Frankie Stein, Cleo De Nile i wiele innych monsterek. Gra jest na czas, więc aby przejść do następnej planszy musisz jak najszybciej ułożyć puzzle. Więc się pospiesz. W grę zagrasz za pomocą myszki!Kwadratowe puzzle Monster High

Kwadratowe puzzle Monster High

Dział: Monster High

Gra jest nie lada gratką dla wielbicieli naszych straszyciółek z monster High i puzzli. Twoim zadaniem w grze jest ułożenie obrazka z kawałków puzzli, które są porozrzucane. Musisz dobrze przyjrzeć się obrazkowi i ułożyć puzzle z Draculaurą czy Ghoulią. Musisz to zrobić w jak najszybszym czasie, wtedy przejdziesz do następnego levelu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Puzzle Monster High

Puzzle Monster High

Dział: Monster High

Wreszcie są! Najnowsze puzzle Monster High! Przed Tobą Frankie Stein, Draculaura, Ghoulia, Cleo De Nile i wiele innych monsterek. Na początku gry wybierasz obrazek, a później poziom gry, czy ma być łatwy czy może trudny! Musisz w jak najkrótszym czasie ułożyć puzzle z naszymi straszyciółkami w roli głównej! Gdy to zrobisz otrzymujesz bonus za dobry czas i przechodzisz do następnego poziomu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!