Ubieranki gry

Gry Restauracja

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Restauracja Monster Haj

Restauracja Monster Haj

Dział: Monster High

W szkole monster high otworzono nową restauracje w której kelnerką jest sama Frankie Stain. W twoim zadaniem jest pomóc Franki obsłużyć klientów tak by byli zadowoleni. Zarobione pieniądze inwestuj w różne ulepszenia tak by stołówka szkolna się rozwijała a Ty dzięki temu przechodziła do nowych poziomów z nowymi wyzwaniami. Powodzenia.

Restauracja pingwinów 2

Restauracja pingwinów 2

Dział: Dla dziewczyn

Penguin Diner2 to kontynuacja gry o tym samym tytule.Jest ona bardzo zabawna i sympatyczna, z fajnymi zwierzętami w tle-pingwinami. Ciekawa grafika i animacja. Gra polega na tym, że wcielasz się w postać pingwinicy i prowadzisz własną restaurację. Dopiero zaczęłaś działalność, więc musisz obsłużyć sama wielu gości. Przychodzą do Twojej restauracji, a Ty musisz ich usadowić na odpowiednim miejscu. następnie klient prosi Cię o zamówienie, które musisz sobie zapisać, a potem mu go podać. Gdy już wychodzisz gość zostawia zapłatę, a Twoim zadaniem jest zabranie zapłaty i posprzątanie stolika. Gra na początku jest prosta, ale wraz z kolejnymi levelami zwiększa się stopień trudności. Musisz obsłużyć coraz więcej klientów. Przyjmować zamówienia i podawać. Warunkiem przejścia do kolejnej rundy jest zebranie określonej liczby punktów. Jeżeli ich nie zdobędziesz to musisz przejść planszę od nowa. W grze poruszasz się za pomocą myszki.

Monster High Restauracja Draculaury

Monster High Restauracja Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła otworzyć swoją własną restaurację. Pomóż naszej straszyciółce rozwinąć interes, aby zarobiła jak najwięcej pieniędzy. Twoim zadaniem w grze jest obsługiwanie klientów, którzy przychodzą do restauracji. Na początek musisz posadzić ich na właściwym miejscu. Kolejnym krokiem będzie przyjęcie zamówienia i przyniesienie go do stolika. Musisz się pospieszyć, bo klienci są bardzo niecierpliwi! Z każdym levelem do restauracji przychodzi coraz więcej gości, więc będziesz musiała się sprężać;) W grę zagrasz za pomocą myszki!