Ubieranki gry

Gry Robecca

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Punkowa Robecca Steam Monster High

Punkowa Robecca Steam Monster High

Dział: Monster High

Robecca Steam z Monster High idzie dzisiaj na koncert punkowy i musi wyglądać stosownie do imprezy. Pomóż upiorce odpowiednio się ubrać. Na początku gry wybierz dla naszej ślicznotki fryzurkę. Są tu różne ciekawe uczesania, na przykład włosy falowane lub całkiem proste. kolejnym krokiem będzie makijaż. Pomalujmy twarz upiorki, jej rzęsy a także usta. Na koniec wybierzmy jeszcze buty pasujące do kreacji i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Nie zapomnij też o torebce!

Robecca Steam w muzeum

Robecca Steam w muzeum

Dział: Monster High

Robecca Steam z Monster High postanowiła zażyć trochę kultury i przejść się do muzeum antyków razem ze swoją straszycióką. Twoim zadaniem w ubierance jest fajne ubranie upiorki. Wybierz dla niej uczesanie. Masz tu różne włosy, na przykład proste lub lekko falowane. Dodatkowym atutem gry jest fakt, że można wybrać kolor włosów i pasemek. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Może to być na przykład kolorowa sukienka, do której dobierzesz buty, a także stylowe dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Pyszna kawa z Robecca Steam

Pyszna kawa z Robecca Steam

Dział: Monster High

Robecca Steam z MH uwielbia pyszną kawkę. Postanowiła wybrać się ze swoją straszyciółką na ten pyszny napój do kawiarni. Twoim zadaniem w grze jest modne ubranie monsterki w fajne ciuszki. Wybierz dla niej fryzurkę, a są tu różne uczesania, są włosy związane i rozpuszczone. Wybierz także sukienkę lub śliczny top i spodnie lub spódniczkę. Dobierz modne buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Sprzątanie pokoju z Robecca Steam

Sprzątanie pokoju z Robecca Steam

Dział: Monster High

Robecca Steam z MH ma bałagan w pokoju i postanowiła w końcu w nim posprzątać, bo zaprosiła koleżanki. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w sprzątaniu. Wszystkie śmieci powyrzucaj do kosza na śmieci. Natomiast brudne ubrania wrzuć do kosza na brudną bielizną. Popraw obrazy na ścianie, by stały prosto. Doprowadź pokój Robecci do porządku. W grę zagrasz za pomocą myszki!