Ubieranki gry

Gry Spectra

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Spectra Vondergeist z Monster High

Spectra Vondergeist z Monster High

Dział: Monster High

Ubieranka z jedną z najbardziej lubianych postaci z bajki Monster High - Spectra Vondergeist. Spraw by ta dziewczynka wyglądała wyśmienicie. Dobierz fryzurę, zrób makijaż w stylu monster high oraz dobrze fajne ubranie dla Spectry V.

Mała Spectra Vondergeist

Mała Spectra Vondergeist

Dział: Monster High

Pewnie czasami się zastanawiasz jak wyglądała mała Spectra z Monster High. Przed Tobą jest odpowiedź. W grze musisz ubrać Spectre jako mała dziewczynkę. Spośród kilku fryzurek, wybierz tą, która najbardziej będzie pasowała do twarzy naszej małej monsterki. Następnie wybierzmy ubranko. Są tu śliczne bluzeczki, a także spodnie i spódniczki. Wybierz odpowiednią kombinację. Zostały nam jeszcze modne dodatki takie jak kolczyki i naszyjnik. Wybierzmy jeszcze śliczne buciki i laleczka gotowa.Spectra Vondergeist Monster High

Spectra Vondergeist Monster High

Dział: Monster High

Spectra z Monster High wybiera się na kolację z przyjacielem. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać i wyglądać. Na początku gry wybierzmy dla monsterki fryzurkę. Mamy tu różne kolorki włosków, na przykład niebieski albo blond. Wybierz najładniejszą. kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Sa tu śliczne sukienki, w których monsterka pięknie się prezentuje, na przykład w kolorze fioletowym albo różowym. Dobierzmy do tego odpowiednie buty, by pasowały do kreacji. Na koniec wybierzmy dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i Spectra wygląda pięknie!

Mała Spectra Vondergeist Monster High

Mała Spectra Vondergeist Monster High

Dział: Monster High

Spectra z Monster High wypiła magiczną miksturę przygotowaną przez jej koleżankę i cofnęła się w czasie. Teraz musisz jej pomóc ładnie się ubrać..do przedszkola;) Na początku wybierzmy fryzurkę dla naszej małej straszyciółki, mogą to być włosy związane lub rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu mnóstwo ślicznych, dziewczęcych topów, do których możesz dobrać spodnie lub spódniczkę. Możesz także wybrać śliczną sukienkę w modnym kolorze. Do kreacji dobierzmy też odpowiednie buty, a także dodatki takie jak naszyjnik czy torebka. Spectra wygląda ślicznie!

Spectra w Nowym Jorku Monster High Spectra in New York

Spectra w Nowym Jorku Monster High Spectra in New York

Dział: Monster High

Spectra z Monster High postanowiła wyjechać do Nowego jorku i pozwiedzać trochę Amerykę. Pomóż naszej straszyciółce wybrać odpowiednie ubrania, by ładnie się zaprezentowała przed Amerykanami. W ubierance Twoim zadaniem jest ubranie monsterki w modne ubrania, wybierz dla niej śliczną sukienkę, w której będzie wyglądała szałowo. kolejnym krokiem jest wybór butów, by pasowały kolorystycznie do kreacji. Wybierz także dodatki, takie jak naszyjnik i kolczyki. Teraz Spectra może biec zwiedzać miasto!