Ubieranki gry

Gry Sprzątanie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DSprzątanie po imprezce

Sprzątanie po imprezce

Dział: Dla dziewczyn

Dziewczyna zorganizowała w swoim pokoju imprezkę urodzinową. Nie przewidziała że goście zrobią aż taki bałagan. Wszyscy już poszli a ona została z tym sama. Pomóż jej posprzątać po tej imprezie własny pokój. Im szybciej posprzątasz tym więcej punktów dostaniesz. Możesz się przekonać czy tak jak perfekcyjna pani domu, Ty również potrafisz sprzątać.

Sprzątanie pokoju przed rodzicami

Sprzątanie pokoju przed rodzicami

Dział: Dla Dzieci

Polly musi zrobić porządek w swoim pokoju, zanim mama przyjedzie do domu. Ma mało czasu i dlatego potrzebuje Twojej pomocy. Gra polega na posprzątaniu pokoju. Musisz wyrzucić do kosza wszystkie śmieci, poukładać książki w biblioteczce. Także misie pluszowe mają swoje miejsce w skrzynce na zabawki. Kiedy sprzątniesz wszystko, przechodzisz do następnego levelu. Czeka Cię mnóstwo pracy, bo jest tu bardzo duży bałagan. Kolejne levele są już coraz trudniejsze i bardziej zabrudzone. Poczuj się Perfekcyjną Panią Domu i daj z siebie wszystko, aby wysprzątać dom na błysk Holiday Cleanup.

Monster High Sprzątanie pokoju

Monster High Sprzątanie pokoju

Dział: Monster High

Dziewczyny z Monster High zrobiły wielką imprezę dla swoich fanów. Dostały od nich mnóstwo prezentów i lalek ze swoimi podobiznami. Teraz pozostało im sprzątanie mega bałaganu! Twoim zadaniem w grze jest wysprzątanie pokoju na błysk, by nikt nie zauważył, że była jakaś impreza. Rzeczy, które włóczą się po ziemi musisz posegregować w odpowiednie miejsca. Każdy przedmiot ma swój kąt i musisz go znaleźć. Na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu, więc musisz się pospieszyć. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Wielkie sprzątanie po Weselu Wedding Party Cleanup

Wielkie sprzątanie po Weselu Wedding Party Cleanup

Dział: Dla dziewczyn

Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu! Ale niestety zostaje po nim wielkie sprzątanie! A bałaganu jest co nie miara! Twoim zadaniem w grze jest posprzątanie ogromnego bałaganu. Musisz powyrzucać śmieci do kosza, poukładać wazony z kwiatami na stolikach i ułożyć poprzewracane krzesła koło stolików! Na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu, więc musisz się pospieszyć! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Sprzątanie szkoły Monster High

Sprzątanie szkoły Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Ghoulia i Cleo De Nile z Monster High ostatnio bardzo naśmieciły na korytarzach szkolnych i od Dyrektorki za karę mają wysprzątać wszystkie klasy i korytarz szkolny. Pomóż naszym straszyciółkom w wielkim sprzątaniu szkoły. Twoim zadaniem w grze jest na początek posprzątanie klasy, gdzie jest pełno papierków na podłodze, są poprzewracane krzesła i ławki. Posprzątaj z upiorkami klasę i spraw, by lśniła. W grze poruszasz się za pomocą myszki!