Ubieranki gry

Gry Stein

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DManicure Frankie Stein

Manicure Frankie Stein

Dział: Monster High

W tej grze zajmiesz się paznokciami Frankie Stein. Musisz pomóc Monsterce dopasować długość paznokci oraz ślicznie je udekorować. Na koniec nałóż pierścionki i zrób na jej dłoni tatuaż z henny.

Frankie Stein w szkole

Frankie Stein w szkole

Dział: Monster High

W tej ciekawej ubierance musimy zając się Frankie Stein - dla osób które nie kojarzą jest to główna postać serialu pod tytułem MonsterHigh dla dzieci i nastolatek. W tej grze przyjdzie nam wybrać ciekawą fryzurę, następnie dobranie makijażu. Kolejnym etapem będzie dobranie ciekawego wdzianka oraz dodatków dla naszej Frankie, tak by podczas zajęć w szkole wyglądała dobrze i czuła się komfortowo.

Frankie Stein u fryzjera

Frankie Stein u fryzjera

Dział: Monster High

Frankie Stein znudziła się dotychczasowa fryzura i pragnie odmiany. Twoim zadaniem będzie pomóc tej sympatycznej bohaterce bajki monsterhaj przy zmianie fryzury. Wciel się rolę fryzjera i zadbaj o włosy Frankie. Najpierw umyj włosy, następnie wysusz, dodaj odżywki aby włosy nabrały blasku.. kolejnym etapem będzie zrobienie ciekawego makijażu w stylu monster high. Powodzenia.

Przemiana Frankie Stein

Przemiana Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein potrzebuje zmienić nieco swój look i wybiera się do Twojego salonu kosmetycznego na zabiegi. W grze nauczysz się, jak rozpieszczać swoją skórę. Zacznij od zabiegów spa, a następnie zrób Frankie makijaż, fryzurę i wystylizuj ją od stóp do głów. Wykonaj serię zabiegów na buzi tej zwariowanej na punkcie wyglądu dziewczyny ze szkoły monster.

Frankie Stein na spacerze z pieskiem

Frankie Stein na spacerze z pieskiem

Dział: Monster High

Frankie Stein wybiera się na spacer do parku w Paryżu ze swoim pieskiem ale ma pewien problem gdyż nie wie co na siebie włożyć - dlatego potrzebuje Twojej pomocy przy wyborze eleganckiego stroju. Później planuje wybrać się do jednej z modnej restauracji na Parc de la Villette dlatego chciałaby elegancko wyglądać.