Ubieranki gry

Gry Styl

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Taniec Gangnam Style

Taniec Gangnam Style

Dział: Smieszne

Tym razem w tej grze muzycznej mamy możliwość wcielenia się w samego PSY i zatańczenia w rytm muzyki jego największego hitu gangam style. Pełna emocji i humoru gra w sumie podobnie jak sam teledysk dostarczą ci dużej porcji rozrywki i poprawią humor. Jesteś na to gotowa?

Styl Operetta z Monster high

Styl Operetta z Monster high

Dział: Monster High

Operetta wybiera się dziś do opery gdzie będzie grać na fortepianie przed dużą publicznością ze szkoły monster high. Twoim zadaniem będzie ubranie jej na ten wielki wieczór. Zadbaj o jej fryzurę, ubranie oraz inne dodatki. Pamiętaj przy tym aby zachować jej oryginalny styl.

Styl dla nastolatki

Styl dla nastolatki

Dział: Dla dziewczyn

Bohaterką tej ubieranki jest młoda nastolatka która pragnie zmienić swój styl zanim trafi do nowe szkoły. W poprzedniej szkole dziewczyna ubierała się bardzo przeciętnie i praktycznie niczym się nie wyróżniała, teraz czuję się bardziej dorosła i chce się przemienić w pięknego łabędzia. Pomóż wybrać jej styl najbardziej pasujący do mody obecnie panującej. Niech zacznie błyszczeć jak nigdy dotąd dzięki Twoim zabiegom. Gra jest bardzo rozbudowana, więc jest z czego wybierać, można wybrać brwi, fryzurę, kolor oczu, ust i ich kształt. Mamy także do wyboru trzy style ubierania zaczynając od emo a na słodkiej blondi kończąc. Fajna ubieranka dla dziewczyn!Stylizacja Monsterki

Stylizacja Monsterki

Dział: Dla dziewczyn

W tej grze naszym zadaniem jest zrobienie z tej monsterki powabnej kobiety. Zadanie na początku wydaję się nie możliwe ale przecież nie taki rzeczy się robiło ;). Najpierw należy zająć się oczyszczeniem twarzy monsterki która ewidentnie ma problemy z cerą(ale spokojnie to da się naprawić),kilka zabiegów i wszystkie pryszcze znikają następnie zajmujemy się makijażem tak by twarz naszej bohaterki wyglądała zdrowo i atrakcyjnie. Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak wybrać pasującą kreacje na wieczorne wyjście(np. randkę czy spotkanie z przyjaciółką). I gotowe.

Monster High Gangnam Style

Monster High Gangnam Style

Dział: Monster High

Abbey Bominable bardzo lubi uczyć się nowych rzeczy, dlatego postanowiła poznać i nauczyć się tańczyć gangnam style który zawładnął całym youtubem. Jej nauczycielem jest sam raper z Korei południowej o ksywce Psy. Pomoc przy nauce tańca już ma, teraz potrzebuje Twojej pomocy przy wyborze ubrania na tę okazję.