Ubieranki gry

Gry Szalony

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Szalony Monster Truck

Szalony Monster Truck

Dział: Dla Dzieci

Desert Monster - Szalony Monster Truck - Opis: Wybierz swój samochód a następnie ścigaj się przez przeszkody i rampy na piaskach pustyni. Musisz dojechać do końca i przetrwać. Sterowanie strzałkami.

Szalony Robot

Szalony Robot

Dział: Zręcznościowe

Przyleciałeś na Planetę Złom, aby zmierzyć się z najbardziej zaciekłymi robotami w Układzie Słonecznym. Pokieruj potężnie uzbrojonym RoboMe w epickiej bitwie pomiędzy człowiekiem i maszyną. Twoim zadaniem jest zmienić niekończącą się armię robotów w kupę złomu. Zbieraj potężną broń, ulepszenia i nagrody, piętrząc pokonane roboty podczas misji zbudowania najwyższej góry złomu. Podejmiesz to wyzwanie?

Szalony Owocowy Ninja Crazy Fruits Killer

Szalony Owocowy Ninja Crazy Fruits Killer

Dział: Dla Dzieci

twoim zadaniem w tej szalonej grze jest wcielenie się w postać szalonego ninja, który ćwiczy ciosy na warzywach i owocach. Gdy tylko pojawi się jakiś owoc w zasięgu Twojego wzroku, musisz szybko najechać na niego myszką i wtedy przetniesz go na pół. Jednak, aby zadanie nie było zbyt proste na horyzoncie będą pojawiały się także bomby, których nie możesz dotykać, bo będzie koniec gry! Postaraj się i zdobywaj jak najwięcej punktów. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Szalony Dentysta

Szalony Dentysta

Dział: Smieszne

Dzisiaj zmienisz się w dentystę, który leczy zęby gwiazd i potrafi zdziałać cuda! Jego pacjentami był nawet Justin Biebier! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać dentysty, który będzie leczył zęby celebrytów i sławnych gwiazd. Na początku ich zęby są w opłakanym stanie, ale Ty musisz zdziałać wszystko co w Twojej mocy, aby były bielutkie i lśniące! W grę zagrasz za pomocą myszki!Szalony Doktor

Szalony Doktor

Dział: Dla Dzieci

Przed Tobą nie lada wyzwanie! W grze wcielasz się w postać szalonego doktora, który musi zaopiekować się swoimi nie mniej szalonymi pacjentami;) Na początek przychodzi do Ciebie potworek, który ostatnio bił się ze swoimi kolegami i prosi o pomoc. A wygląda strasznie. Musisz opatrzyć jego rany, zakropić oczka, które są czerwone jak u królika angory i zlikwidować kurzajki. Każdy kolejny pacjent będzie wyglądał gorzej, więc musisz mieć mocne nerwy. W grę zagrasz za pomocą myszki! Powodzenia:)