Ubieranki gry

Gry Szkolny

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Cupid w szkolnym radiu MH

Cupid w szkolnym radiu MH

Dział: Monster High

Zadbaj o kolejną bohaterkę z upiornej szkoły. Cupid to nowa bohaterka na naszej stronce która potrzebuje Twojej pomocy przy wyborze ubrania. Cupid wybiera się do szkolnego radio gdzie będzie opowiadać o swojej pasji jednemu z redaktorów. Niby to tylko radio ale i tak dziewczyna chce prezentować się fantastycznie gdyż lubi wyglądać dobrze dla samej siebie:). Wybierz fryzurę pasującą do tej kochliwej dziewczyny, zmień kolor oczu dzięki soczewką a ubranie dobrze tak by pasowało do stylu bohaterki.Smerfy 2 Szkolny makijaż Smerfetki

Smerfy 2 Szkolny makijaż Smerfetki

Dział: Dla Dzieci

Smerfetka postanowiła wrócić do szkoły. Musi ładnie wyglądać, więc postanowiła wybrać się do Twojego salonu kosmetycznego na zabiegi upiększające. Twoim zadaniem w grze jest poprawić wygląd cery naszej niebieskiej przyjaciółki. Na początek nałóżmy na twarz Smerfetki maseczkę oczyszczającą. Wyrównajmy brwi i zlikwidujmy niedoskonałości. Kolejnym krokiem będzie zrobienie makijażu i wybranie ubrania oraz fryzury. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Szkolny makijaż Anny Frozen

Szkolny makijaż Anny Frozen

Dział: Dla dziewczyn

Już jutro zaczyna się szkoła i Anna z Krainy lodu już dziś przygotowuje swój szkolny makijaż. Twoim zadaniem w grze jest pomóc pięknej księżniczce w stylizacji. Na początku gry spośród trzech opcji, wybierz makijaż, który najbardziej Ci się podoba! Wykonajmy zatem razem szkolny makijaż. Aby makijaż był kompletny na początku gry nałóż na wskazane miejsca puder, by cera się nie świeciła. Kolejnym krokiem będzie pomalowanie oczów. Możesz wykonać tak zwany przydymiony makijaż mieszając ze sobą cienie jasne i ciemne. Nałóż także tusz na rzęsy, by oczy piękne się prezentowały. Jeszcze tylko róż i Anna wygląda ślicznie!

Szkolny makijaż Bonity Femur

Szkolny makijaż Bonity Femur

Dział: Monster High

Przed Tobą Bonita Femur z MH. Monsterka idzie dzisiaj pierwszy dzień do szkoły i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by Bonita wyglądała olśniewająco. Na początku gry wybierz dla niej odcień skóry. Później zrób ładny, delikatny makijaż, pomaluj oczy tuszem i cieniami, a także usta ładną pomadką. Nie zapomnij o różu. Na koniec wybierz modną fryzurę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szkolny makijaż Draculaury

Szkolny makijaż Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura, Abbey i Spectra wybierają się do szkoły na lekcje i chcą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zrobienie monsterkom fajnego szkolnego makijażu. Na początku gry, wybierz jedną z trzech straszyciółek i przystąp do wykonania makijażu. Nałóż podkład na twarz, a następnie puder, by buzia się nie świeciła. Nałóż też na powieki cień i tusz na rzęsy. Wybierz też fajną fryzurkę dla Draculaury i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!