Ubieranki gry

Gry Twyla

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DMonster high Twyla Tharp

Monster high Twyla Tharp

Dział: Monster High

Twyla wybiera sie z koleżankami na zakupowe szaleństwo. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać, by zachwyciła wszystkich swoim wyglądem. Najpierw wybierzmy dla monster'ki odpowiednią fryzurę, w której będzie ładnie wyglądała. Możesz wybrać długą albo krótką fryzurkę, proste lub falowane włoski. Wybierzmy jeszcze ubranie. Są tu śliczne, kolorowe bluzeczki, do których można dobrać modne spodnie lub spódniczkę. Chyba że wolimy sukienki, to też mamy spory wybór modeli. Na koniec wybierzmy jeszcze pasujące do całości obuwie, a także dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki!

Fioletowa Twyla

Fioletowa Twyla

Dział: Monster High

Twyla jest nową laleczką w Monster High. Wybiera się na imprezę z koleżankami i potrzebuje Twojej pomocy w stylizacji. Na początek wybierzmy fryzurkę dla naszej straszyciółki, by wyglądała modnie. Są tu różne długości włosów w różnych długościach. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać modny top i dobrać do niego spódnicę. Wybierzmy także śliczne buty, by pasowały do kreacji. Wybierz także dodatki takie jak bransoletka. Teraz upiorka jest gotowa na wyjście.

Monster High Twyla u kosmetyczki

Monster High Twyla u kosmetyczki

Dział: Monster High

Twyla z Monster High jest nowa uczennicą w straszyceum i chce zrobić wrażenie na swoich koleżankach. Dzisiaj wybiera się na sok z nietoperza, więc pomóż jej ubrać się ładnie. Na początek zajmiemy się oczyszczaniem twarzy naszej upiorki, gdyż ma bardzo zanieczyszczoną cerę. Nałóżmy maseczkę oczyszczającą i zmyjmy ją. Później nałóżmy maseczkę nawilżającą, która poprawi koloryt cery naszej koleżanki. Zajmijmy się także zlikwidowaniem cieni pod oczami za pomocą specjalnego aplikatora. Usuńmy także wypryski, by twarz była gładziutka. Jeszcze tylko makijaż: pomalujmy usta, oczy i policzki. Możesz także wybrać odcień skóry. Wybierz jeszcze ładną fryzurkę i sukienkę dla naszej bohaterki i gotowe!

Twyla idzie na pierwszą randkę Twyla First Date

Twyla idzie na pierwszą randkę Twyla First Date

Dział: Monster High

Twyla z Monster High wybiera się na pierwszą w swoim życiu randkę. Monsterka bardzo się denerwuje, więc pomóż jej ładnie się ubrać, aby olśniła swojego wybranka. Na początku ubieranki wybierz dla naszej straszyciółki modną fryzurkę. Mamy tu kilka uczesań, które przypadną Ci do gustu. Mamy tu włosy proste, a także lekko falowane. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki w różnych kolorkach. Do sukienki dobierzmy też buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Teraz Twyla jest gotowa na wyjście!

Monster High Twyla w spa

Monster High Twyla w spa

Dział: Monster High

Twyla z Monster High wybiera się na spotkanie ze swoimi straszyciółkami. Monsterka ma bardzo zanieczyszczoną cerę, dlatego przyszła do Twojego salonu kosmetycznego. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o cerę upiorki. Na początku nałóż na cerę monsterki maseczkę oczyszczającą, następnie ją zmyj. Wyrównaj także brwi, by podkreślić piękne rysy twarzy. Zrób także pilling, by wyrównać koloryt cery. Następnym krokiem będzie wybór fryzury dla naszej straszyciółki, a także modnego ubrania. Nie zapomnij o dodatkach. Teraz Twyla jest gotowa na wyjście.