Ubieranki gry

Gry Venus

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Venus na festiwalu Monster High

Venus na festiwalu Monster High

Dział: Monster High

Venus z Monster High postanowiła razem ze swoimi straszyciółkami wybrać się na festiwal muzyczny. Pomóż monsterce ubrać się trendy. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie Venus. Na początek wybierzmy dla upiorki fryzurkę. Mamy tu mnóstwo rockowych uczesań, w których będzie się zadziornie prezentowała. Możesz także wybrać kolor dla włosów. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne topy w modnych kolorkach, do których możesz wybrać spodnie lub spódnice. Możesz także wybrać czadową sukienkę. Na koniec jeszcze buty pasujące do kreacji i Venus może biec na festiwal!

Zielona Venus

Zielona Venus

Dział: Monster High

Venus z Monster High chce poprawić sobie humor i dlatego wybiera się na zakupowe szaleństwo ze swoimi straszyciółkami. Pomóż upiorce fajnie się ubrać, by wyglądała pięknie. Twoim zadaniem w grze jest na początku wybór uczesania dla monsterki, mamy tu różne czadowe fryzury i Ty musisz wybrać najlepszą! Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki w modnych kolorkach do których możesz dobrać śliczne buty i dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Halloweenowa Venus z Monster High

Halloweenowa Venus z Monster High

Dział: Monster High

Za niedługo Halloween! Venus z Monster High z tej okazji wyprawia wielkie przyjęcie dla swoich straszyciółek. Pomóż monsterce ładnie się ubrać i uczesać, by olśniła wszystkich swoim wyglądem. Twoim zadaniem w grze jest na początek wybranie fryzurki dla naszej ślicznotki. Mamy tu różne modne uczesania, wybierz najbardziej twarzowe. Następnie wybierz dla Venus ubranie, by ładnie się prezentowała. Mamy tu różne modne bluzeczki i spódniczki, a także śliczne kolorowe sukienki. Na koniec dobierz jeszcze odpowiednie buty do kreacji i dodatki i Venus wygląda ślicznie!

Świąteczna Venus McFlytrap

Świąteczna Venus McFlytrap

Dział: Monster High

Venus z Mosnter High wybiera się na świąteczny obiad wraz ze swoimi straszyciółkami, dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Spraw, by jej twarz wyglądała nieskazitelnie. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a także pilling, który wyrówna koloryt cery. Nałóż także krem rozświetlający i wyrównaj brwi. Wybierz dla Venus fryzurkę i zadbaj, by miała ładne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!Sunny Venus Mcflytrap

Sunny Venus Mcflytrap

Dział: Monster High

Venus z Monster High poczuła wiosnę w powietrzu. Na zewnątrz jest cieplej i pogoda zachęca do spaceru. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Masz do wyboru różne uczesania, włosy związane, a także rozpuszczone. Z szafy naszej pieknej monsterki wybierz także ubranie, w którym będzie się ładnie prezentowała. Masz tu różne sukienki w różnych kolorkach. Na koniec dobierz jeszcze buty i dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!