Ubieranki gry

Gry Venus

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DModna Venus McFlytrap

Modna Venus McFlytrap

Dział: Monster High

Venus z Monster High uwielbia bawić się modą i zawsze chce wyglądać perfekcyjnie. Dzisiaj laleczka wybiera się na pokaz mody i musi wszystkich olśnić swoim wyglądem. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie się modnie prezentowała. Są tu najróżniejsze uczesania i hity ostatnich miesięcy. Wybierz także supermodne ubranie, na przykład śliczną i kolorową sukienkę. Dobierz właściwe dodatki i stylizacja jest gotowa!

Venus kochająca modę

Venus kochająca modę

Dział: Monster High

Przed Tobą Venus z Monster High, która bardzo lubi eksperymentować z modą. Twoim zadaniem w grze jest modne ubranie monsterki na spotkanie z koleżankami. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a masz tu mnóstwo uczesań, są włosy rozpuszczone, a także spięte w koński ogon. Możesz także wybrać kolor dla włosów i pasemek. Wybierz także z szafy monsterki fajny ciuszek, na przykład modną sukienkę czy top i spódniczkę. Na koniec dobierz buty i dodatki!

Venus McFlyTrap jako zombie

Venus McFlyTrap jako zombie

Dział: Monster High

Venus z Mnster High postanowiła zostać zombi na imprezie szkolnej. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie monsterki. Wybierz dla niej uczesanie, w którym będzie dobrze wyglądała, a jest tu mnóstwo fryzur. Wybierz także ubranie w stylu zombie, na przykład sukienkę lub top i spódnicę lub spodnie. Do tego dobierz buty, by pasowały do całości i dodatki takie jak naszyjnik czy torebka!

Clawvenus z Monster High

Clawvenus z Monster High

Dział: Monster High

Clawvenus z MH idzie wkrótce do straszyceum i monsterka bardzo się stresuje z tego powodu. Twoim zadaniem w grze jest ubranien Clawvenus w modne ciuszki. Na początek gry wybierz dla upiorki fajną fryzurkę, w której będzie się szałowo prezentowała. Do dyspozycji masz różne fajowe uczesania. Wybierz także modny ciuszek. Na koniec dobierz buty pasujące do całości i dodatki! Do dzieła!

Venus u stylistki

Venus u stylistki

Dział: Monster High

Venus z MH postanowiła odwiedzić stylistkę, gdyż uważa, że nie potrafi się dobrze ubrać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać stylistki i zadbanie o wygląd pięknej monsterki. Na początek wybierz dla Venus fryzurkę, mamy tu różne uczesania. Wybierz także fajny ciuszek, może to być śliczny top lub sukienka. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!