Ubieranki gry

Gry Violetta

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Układanka Tomasa i Wioletty - Violetta and Thomas Puzzle

Układanka Tomasa i Wioletty - Violetta and Thomas Puzzle

Dział: Dla Dzieci

Gra polega na tym, że musisz ułożyć puzzle na których widnieje Violetta i Thomas, który gra jej na gitarze. Na początek uważnie przyjrzyj się obrazkowi, abyś później mógł otworzyć obrazek, który zostanie podzielone na części. Postaraj się i zrób to jak najszybciej. W grę zagrasz za pomocą myszki,

Pocałunek Wioletty i Leona - Violetta Kiss

Pocałunek Wioletty i Leona - Violetta Kiss

Dział: Monster High

Wioletta uwielbia spotykać się z Leonem i dzisiaj postanowiła go w końcu pocałować. Chłopak jest w siódmym niebie! Przed Tobą gra , w której musisz ułożyć puzzle na których są bohaterowie serialu Violetta-Leon i Wioletta. Na ekranie masz porozrzucane kawałki i Twoim zadaniem jest ułożenie ich w całość, by utworzyły piękny obrazek zakochanych! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Tourne Violetty - Violetta En Vivo 2

Tourne Violetty - Violetta En Vivo 2

Dział: Dla Dzieci

Violetta jest główną bohaterką serialu nadawanego na kanale Disney Channel. Przed Tobą kolejna interesująca gra, w której Twoim zadaniem będzie ułożenie puzzli na których jest plakat z turne Wioletty po Europie 2014. Ułóż kawałki puzzli jak najszybciej, a Twoim oczom ukaże się obrazek z Violą. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Violetta idealne zęby

Violetta idealne zęby

Dział: Dla dziewczyn

Violetta jest gwiazdą serialu argentyńskiego na kanale Disney Channel. Dziewczyna postanowiła zrobić coś z zębami i zadbać o nie, by były piękne i białe. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by gwiazda miała idealnie białe i zdrowe zęby. Możesz w tym celu użyć narzędzi dentystycznych, usuń zepsute ząbki, a na ich miejsce wstaw piękne licówki, usuń także kamień nazębny. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Disney Violetta u dentysty 2

Disney Violetta u dentysty 2

Dział: Dla Dzieci

Violetta jako gwiazda filmowa musi dbać o zęby, by były białe. Ostatnio dziewczyna jednak miała mało czasu na to, by wybielić zęby i troszkę je zaniedbała. Dlatego przyszła do Twojego salonu stomatologicznego i musisz doprowadzić jej zęby do porządku. Spraw, by lśniły jak perełki. Do tego celu użyj narzędzi dentystycznych, które pomogą usunąć kamień nazębny i wybielić zęby. W grze poruszasz się za pomocą myszki!