Ubieranki gry

Gry Viperine

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Viperine Gorgon Monster High

Viperine Gorgon Monster High

Dział: Monster High

Viperine Gorgon jest nową uczennicą w straszyceum. Ma lekko opaloną skórę i łuski. Ma 17 lat i jest córką Steno. Zadebiutowała w filmie "Strach, kamera, akcja!" Dzisiaj nasza straszyciółka potrzebuje Twojej pomocy, gdyż chce ładnie wyglądać. Pomóż monsterce wybrać fajną fryzurkę, w której będzie się ładnie prezentowała. Wybierz jeszcze kolor dla fryzurki. Wybierz także fajny ciuszek dla uczennicy Monster High. Może to być sukienka lub spódnica i kolorowa bluzeczka. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej. Dobierz także odpowiednie buty i dodatki, na przykład okulary. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Viperine Gorgon u fryzjera

Viperine Gorgon u fryzjera

Dział: Monster High

Viperine Gorgon z Monster High postanowiła zmienić swój wygląd na wiosnę i dlatego wybiera się do dobrego fryzjera, który zadba o jej włosy. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka wyglądała olśniewająco. Na początku gry nałóż na włosy szampon i dokładnie spłucz. Aby włosy były piękne i lśniące nałóż na nie odżywkę. Ważnym elementem będzie także nałożenie maseczki odżywiającej, by nadać blask osłabionym włosom. Później obetnij troszkę końcówki lub zrób radykalne cięcie, to wszystko zależy od Ciebie. Możesz także zafarbować włosy na wybrany kolor, a także zakręcić lub wyprostować. Na koniec wybierz jeszcze ubranie dla Viperine i zrób modny makijaż!

Viperine Gorgon

Viperine Gorgon

Dział: Monster High

Viperine Gorgon z Monster High wybiera się ze swoimi straszyciółkami na wielką imprezę, dlatego musi super wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Wybierz jak ma wyglądać jej figura, a także jakie ma mieć uczesanie. Wybierz także szałowy ciuszek, który sprawi, że upiorka będzie się wyróżniała z tłumu. Dobierz odpowiednie buty i gotowe!Viperine Gorgon u fryzjera

Viperine Gorgon u fryzjera

Dział: Monster High

Viperine Gorgon z MH wybiera się ze swoimi straszyciólkami do kina i dlatego musi fajnie wyglądać! Postanowiła z tej okazji przejść się do fryzjera, bo jej włosy nie są w najlepszej kondycji. Na początek dokładnie umyj jej włosy szamponem. Później szampon wmasuj i dokładnie zmyj go z włosów. Później możesz wysuszyć włosy i zafarbować lub obciąć. Na koniec wybierz fajne ciuszki dla monsterki. W grę zagrasz za pomocą myszki!