Ubieranki gry

Gry Zombie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Zniszcz Zombie

Zniszcz Zombie

Dział: Zręcznościowe

Świat opanowany przez ZOMBIE i Ty jako członek elitarnej brygady SWAT. Świetna grafika i wciągająca fabuła, naprawdę super gra online. Doskonałe skrzyżowanie strzelanki typu FPS z grą typu defense. Zaraza przenosi się na cały kraj, miasta zostają opanowywane przez zombich, zapanował chaos. Ty i kilku Twoich znajomych stoicie na ostatniej linii obrony. Twoim zadaniem jest uchronić bunkier przed upadkiem. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - sklep Skróty klawiszowe podane u dołu ekranu gry.

Ghoulia Yelps styl zombie

Ghoulia Yelps styl zombie

Dział: Monster High

Ghoulia Yelps z Monster High wybiera się na spacer brzegiem morza z ukochanym. Pomóż naszej straszyciółce wystroić się ładnie, żeby olśniła ukochanego stylem zombie. Zacznijmy od włosków, do wyboru mamy kilka fajnych fryzurek i fantazyjnych upięć. Kliknij w wybraną i gotowe. Następnym krokiem będzie wybór ubranie, mamy tu mnóstwo slicznych bluzeczek i spodni oraz sukienek, w których Ghoulii będzie do twarzy. Zrób upiorce śliczny makijaż pasujący do stroju i dobierz odpowiednie buty. Dobierz jeszcze dodatki, takie jak torebka i nasza Ghoulia jest już gotowa do wyjścia.

Zombie-dziecko bęc

Zombie-dziecko bęc

Dział: Dla Dzieci

Przed Tobą nie lada wyzwanie, musisz dopilnować, by mały bobas w świecie zombie dostał leki, by nie stał się jednym z nich. Musisz się spieszyć i kierować wózkiem jak najlepiej i uważać, by dziecko nie wypadło z wózka, bo wtedy będzie koniec gry i malec stanie się zombiakiem. W grze poruszasz się za pomocą strzałek.

Zombie styl Ghoulia Yelps

Zombie styl Ghoulia Yelps

Dział: Monster High

Ghoulia z Monster High wybiera się dzisiaj na nocny spacer po mieście ze swoim ukochanym. Pomóż naszej straszyciółce fajnie się ubrać, by zrobiła na nim piorunujące wrażenie! Twoim zadaniem w grze jest stylizacja monsterki. Wybierz dla upiorki uczesanie, mamy tu różne opcje do wyboru. Są włosy związane w koński ogon, a także rozpuszczone. Wybierz pasujące ubranie. Jest tu mnóstwo sukienek w ślicznych kolorkach. Na koniec jeszcze buty pasujące do kreacji i dodatki i Ghoulia może lecieć na randkę!Venus McFlyTrap jako zombie

Venus McFlyTrap jako zombie

Dział: Monster High

Venus z Mnster High postanowiła zostać zombi na imprezie szkolnej. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie monsterki. Wybierz dla niej uczesanie, w którym będzie dobrze wyglądała, a jest tu mnóstwo fryzur. Wybierz także ubranie w stylu zombie, na przykład sukienkę lub top i spódnicę lub spodnie. Do tego dobierz buty, by pasowały do całości i dodatki takie jak naszyjnik czy torebka!