Ubieranki gry

Gry Zwariowana

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Zwariowana fryzura Kopciuszka

Zwariowana fryzura Kopciuszka

Dział: Dla dziewczyn

Kopciuszek wybiera się dzisiaj na wielki bal, na którym będzie tańczyła ze swoim wymarzonym księciem. W grze wcielasz się w postać wróżki-fryzjerki i musisz zająć się uczesaniem naszej pięknej dziewczyny! Kopciuszek chce mieć zwariowaną fryzurkę, a Twoim zadaniem jest stworzenie takiej. Do dyspozycji masz lokówkę, prostownicę, a także inne narzędzia, które pomogą Ci w uzyskaniu zwariowanego efektu. Możesz także ogolić włosy troszkę i zafarbować. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Ariel

Zwariowana fryzura Ariel

Dział: Dla dziewczyn

Ariel ma już dość swojej nudnej fryzury. Od pewnego czasu na jej głowie nic się nie dzieje i mała syrenka postanowiła to zmienić. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by na głowie Arielki powstała super zwariowana fryzurka, dzięki której przyćmi inne syrenki. Do dyspozycji masz prostownicę, lokówkę, a także maszynkę do golenia! Za pomocą kolorowych farb możesz zafarbować włosy syrenki na zwariowany kolor! W grze poruszasz się za pomocą myszki!Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Dział: Monster High

Za niedługo wiosna i Cleo De Nile z Monster High postanowiła zmienić swoją fryzurkę! Pomóż naszej straszyciółce w zmianie uczesania na bardziej zwariowane. Możesz do tego celu użyć narzędzi fryzjerskich, takich jak nożyczki czy maszynka do strzyżenia. Możesz także wybrać jakiś zwariowany kolor dla monsterki i sprawić, by jej fryzura była jeszcze bardziej zwariowana. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Elsa Kraina Lodu

Zwariowana fryzura Elsa Kraina Lodu

Dział: Dla dziewczyn

Zima się kończy i za oknem mamy prawdziwą wiosnę. Dlatego bohaterka bajki Dineya Frozen Elsa postanowiła zrobić na swojej głowie zupełnie szaloną fryzurkę. Twoim zadaniem w grze będzie wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o uczesanie pięknej księżniczki. Możesz do tego celu użyć nożyczek, maszynki, a także lokówki czy prostownicy. Wybierz także farbę, która będzie doskonała na pasemka. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Małej Syrenki

Zwariowana fryzura Małej Syrenki

Dział: Dla dziewczyn

Mała Syrenka postanowiła troszkę zmienić coś na wiosnę, dlatego postanowiła wybrać się do fryzjera, by na jej głowie zrobił zwariowaną fryzurę. Twoim zadaniem w grze jest pomóc fryzjerowi w uzyskaniu mega zwariowanej fryzury na głowie Ariel. Możesz do tego celu użyć nożyczek, maszynki, lokówki czy prostownicy. Możesz także zafarbować włosy syrenki na różne zwariowane kolory. Na koniec wybierz dodatki i fryzurka gotowa!