Ubieranki gry

Gry dekoruje

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Dora dekoruje pokój

Dora dekoruje pokój

Dział: Dla Dzieci

Dora postanowiła całkowicie odmienić swój pokój! Pomóż jej w tym. Nasza bohaterka chce mieć ładnie i czysto. Grę zaczniemy od wyboru przedmiotów do pokoju. Mamy tu łózko, szafki, a także postać Dory, którą możemy umieścić w dowolnym miejscu. Może sobie na przykład siedzieć lub stać. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Draculaura dekoruje pokój Monster High

Draculaura dekoruje pokój Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła zmienić coś w wyglądzie swojego pokoju. Pomóż monsterce w dekorowaniu pokoju. Twoim zadaniem w grze jest udekorowanie pokoju upiorki. Do dyspozycji masz różne meble, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w pokoju. Szafa, łózko czy stolik muszą znaleźć swoje miejsce. W grze poruszasz się za pomocą myszki. Stań się dekoratorem wnętrz i zadbaj o wygląd pokoju!

Talking Angela dekoruje pokój

Talking Angela dekoruje pokój

Dział: Dla Dzieci

Talking Angela jest rozgadaną białą kotką i dziewczyną Talking Toma. Kotka postanowiła zmienić wygląd swojego pokoju na wiosnę. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd pokoju, by nabrał nowoczesnego wyglądu. Wybierz jak mają wyglądać ściany w pokoju Angeli, wybierz także łóżko, szafki i oczywiście pasujące meble. Nie zapomnij udekorować podłogi. Powodzenia!

Draculaura w ciąży dekoruje pokój dla dziecka

Draculaura w ciąży dekoruje pokój dla dziecka

Dział: Monster High

Draculaura z MH spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Jest bardzo szczęśliwa z tego powodu! Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie pokoju dla dzidziusia, który już za niedługo przyjdzie na świat! Wybierz jak mają wyglądać mebelki w pokoju, jakiego mają być kształtu i koloru. Wybierz też jak ma wyglądać łóżeczko dzidziusia. Możesz też wybrać kolor ścian i okno oraz widok z okna. W grze poruszasz się za pomocą myszki!