Ubieranki gry

Gry dentysty

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DSelena Gomez u dentysty

Selena Gomez u dentysty

Dział: Smieszne

Selena Gomez jest niezadowolona ze swoich zębów, które ostatnio mocno zaniedbała i stały się pożółkłe. Dlatego gwiazda przyszła do Twojego salonu dentystycznego po pomoc. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie u uzębienie gwiazdy. Musisz pousuwać zepsute zęby i wstawić bielutkie implanty na ich miejsce. Do dyspozycji masz narzędzia dentystyczne. Poruszasz się za pomocą myszki!

Justin Bieber u dentysty Justin Bieber perfect teeth

Justin Bieber u dentysty Justin Bieber perfect teeth

Dział: Smieszne

Justin Bieber ostatnio bardzo zaniedbał swoje zęby. Wyglądają strasznie! Dlatego postanowił wybrać się do Twojego salonu stomatologicznego. Pomóż wokaliście odzyskać śnieżnobiały uśmiech, by znowu nie wstydził się uśmiechać. W grze zadbaj o zęby gwiazdora. Do dyspozycji masz narzędzia dentystyczne, które Ci w tym pomogą. Wyczyść zęby z kamienia nazębnego, a także usuń zepsute i wpraw implanty. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Frankie Stein u dentysty Monster High

Frankie Stein u dentysty Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein jest niezadowolona ze swoich zębów. Ostatnio bardzo je zaniedbała. Postanowiła więc odwiedzić Twój salon stomatologiczny i chce, by jej zęby wreszcie ładnie wyglądały. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o zęby upiorki i sprawienie, by olśniewała uśmiechem! Do dyspozycji masz różne narzędzia dentystyczne, których musisz użyć, aby oczyścić zęby monsterki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!!

Dora u dentysty

Dora u dentysty

Dział: Smieszne

Dora ostatnio bardzo zaniedbała swój uśmiech. Jej mama zabrała ją do Twojego salonu dentystycznego, abyś zadbała o jej ząbki i sprawiła, by uśmiech dziewczynki śnieżnobiały. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o zęby Dory. Możesz korzystać z narzędzi dentystycznych, które ułatwią Ci sprawę. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Barbie u dentysty

Barbie u dentysty

Dział: Dla Dzieci

Laleczka Barbie ostatnio zaniedbała swój piękny uśmiech i jej zęby są brzydkie i szare. Pomóż naszej ślicznotce w odzyskaniu pięknego i śnieżnobiałego uśmiechu. Pomogą Ci w tym różne narzędzia dentystyczne. Na początku gry usuń kamień nazębny, który jest przyczyną próchnicy! Później umyj ząbki pastą do zębów i dokładnie wypłukaj. Aby zęby były równe, nałóż na nie aparat korygujący. Na koniec gry możesz także wybrać dla Barbie fryzurkę i modne ubrania! W grę zagrasz za pomocą myszki!