Ubieranki gry

Gry dziecka

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Draculaura opiekunka do dziecka

Draculaura opiekunka do dziecka

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła sobie trochę dorobić i zatrudniła się jako niania czyli opiekunka do dziecka. Pomóż dziewczynce zająć się malcem tak, aby było szczęśliwe. Zaczniemy od kąpieli malucha. Musisz się spieszyć, bo czas odmierza poziom szczęśliwości bobasa. Włóż dzidzie do wanny, napuść wody, a następnie umyj włoski. Namydlaj ciałko dziecka i go ukąp. Później powycieraj i już jest czysta. Następnie ubierz dziewczynkę w ładne dziecięce ubranka. Gdy już ubierzesz dzidzie, możesz ją nakarmić. Później przyszedł czas na zabawę, więc pobaw się z malcem. Na koniec musisz małą utulić do snu, czytając jej bajkę:)

Kąpanie dziecka Cute Baby Bath

Kąpanie dziecka Cute Baby Bath

Dział: Dla Dzieci

Mary czeka pierwsze kąpanie jej malucha. Pomoże jej w tym jej mama. Twoim zadaniem w grze jest wykąpanie malucha. Na początek nalej do wanny wody, a później włóż dziecko. Do wanny możesz wrzucić także zabawki, które uprzyjemnią kąpiel. Gdy już wykąpiesz dzidziusia, wyciąg go z wanny i posadź na krześle. Wysusz włoski i powycieraj ręcznikiem. Gdy już dzidzia będzie sucha, możesz wybrać dla niego śliczne ubranko. Mamy tu duży wybór słodziutkich ubranek, na przykład misia. Teraz dzidzia jest zadowolona z kąpieli:)

Narodziny dziecka Clawdeen Wolf

Narodziny dziecka Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High spodziewa się dziecka i poród nadchodzi wielkimi krokami. Monsterka jest bardzo zestresowana tym faktem. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie upiorki do porodu i odebranie porodu. Na początku gry spakuj wszystkie niezbędne rzeczy, jakie będą potrzebne Clawdeen w szpitalu, między innymi pampersy, smoczek, becik itd. Kolejnym krokiem będzie odebranie porodu, przypilnuj, by monsterka prawidłowo oddychała i parła. Na koniec przygotuj maluszka do pierwszego spotkania z mamą. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High spodziewa się swojego pierwszego dziecka i chce jak najszybciej udekorować dla niego pokój. Na narodziny dzidziusia wszystko musi być już gotowe. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w przygotowaniu pokoju. Na początku gry wybierz jakiego koloru mają być ściany pokoju, wybierz także jakie mają być meble i gdzie stać. Spraw, by wszystko wyglądało perfekcyjnie. W grę zagrasz za pomocą myszki!Draculaura w ciąży dekoruje pokój dla dziecka

Draculaura w ciąży dekoruje pokój dla dziecka

Dział: Monster High

Draculaura z MH spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Jest bardzo szczęśliwa z tego powodu! Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie pokoju dla dzidziusia, który już za niedługo przyjdzie na świat! Wybierz jak mają wyglądać mebelki w pokoju, jakiego mają być kształtu i koloru. Wybierz też jak ma wyglądać łóżeczko dzidziusia. Możesz też wybrać kolor ścian i okno oraz widok z okna. W grze poruszasz się za pomocą myszki!