Ubieranki gry

Gry fryzjera

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Venus u fryzjera

Monster High Venus u fryzjera

Dział: Monster High

Venus z Monster High wybiera się dzisiaj na koncert rockowy i dlatego musi ładnie wyglądać. Ostatnio upiorka nie jest zadowolona ze swojego fryzjera i fryzury, dlatego przyszła do Twojego salonu. W grze Twoim zadaniem jest zajęcie się włosami monsterki. Na początku umyj je szamponem, a potem spłucz wodą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie maseczki, aby poprawić ich kondycję, by były bardziej błyszczące. Gdy już umyjemy włosy, możemy przystąpić do wyboru fryzurki dla naszej ślicznotki. Co myślicie o falach?:) Wybierzmy także ubranie, jest tu mnóstwo ślicznych sukienek w różnych kolorkach. Jeszcze tylko makijaż, wybierz cienie do powiek, tusz do rzęs i pomadkę i gotowe!Abbey Bominable u fryzjera Monster High

Abbey Bominable u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Abbey z Monster High ma już dość patrzenia w lustro na swoje okropne włosy. Są zniszczone ciągłą stylizacją. Dlatego postanowiła wybrać się do Twojego salonu fryzjerskiego, abyś ją całkowicie odmieniła! Na początek nałóż na głowę monsterki szampon, a następnie go spłucz z głowy naszej ślicznotki. Nałóż jeszcze maseczkę poprawiającą kondycję włosa, aby czupryna była lśniąca! Kolejnym krokiem będzie dobór ślicznego uczesania, mogą to być włosy falowane lub też proste, związane i rozpuszczone. Wybierzmy jeszcze ubranie dla Abbey, mamy tu śliczne sukienki, w których zgrabna upiorka będzie pięknie wyglądała. Zróbmy jeszcze makijaż i stylizacja jest gotowa!

Robecca Steam u fryzjera Monster High

Robecca Steam u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Piękna Robecca z Monster High jest niezadowolona z kondycji swoich włosów. Pomóż upiorce odzyskać ich dawny blask i spraw, by wyglądały pięknie. Twoim zadaniem w ubierance jest na początku umycie włosów monsterki, by odzyskały świeżość. Później nałóż na nie szampon, a także specjalną maseczkę, która sprawi, że włosy będą lśniły i będą wyglądać świeżo. Następnym krokiem będzie wybór fryzurki, mamy tu różnej długości pasemka i sami możemy skomponować uczesanie. Możesz także wybrać kolor dla pasemek Robecci. Kolejnym krokiem będzie zrobienie makijażu naszej ślicznotce i wybór ubrania. Są tu modne sukienki, w których monsterka będzie wyglądać pięknie!

Monster High Draculaura u fryzjera

Monster High Draculaura u fryzjera

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła zrobić coś ze swoimi włosami i wybrała się do Twojego salonu fryzjerskiego. Twoim zadaniem w grze jest zajęcie się włosami monsterki. Na początku nałóż na włosy szampon i umyj je. Później nałóż kolejno odżywkę i maseczkę, by włosy pięknie lśniły. Wybierz także odpowiednią fryzurkę we właściwym kolorze, masz tu kilka ślicznych uczesań do wyboru. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, a także dodatków, takich jak naszyjnik czy kolczyki. Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Tolarei Stripe u fryzjera Monster High

Tolarei Stripe u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Tolarei Stripe z Monster High za niedługo rozpoczyna rok szkolny i dlatego chce ładnie wyglądać. Dlatego przyszła do Twojego salonu kosmetycznego na metamorfozę! W grze Twoim zadaniem jest zajęcie się włosami i twarzą naszej straszyciółki. Na początek umyjemy włosy naszej ślicznotki i opłukamy. kolejnym krokiem będzie nałożenie szamponu i odżywki. Na koniec wysuszmy włosy i zajmijmy się twarzą. Nałóżmy maseczkę na twarz, aby stała się bardziej oczyszczona i gładka. Kolejnym krokiem będzie wyrównanie brwi. Następnie zajmiemy się makijażem monsterki, pomalujmy oczy, usta i wybierzmy odcień skóry. Na koniec wybierzmy jeszcze fryzurkę i ubrania, by upiorka wyglądała pięknie! Teraz Tolarei jest gotowa na rozpoczęcie roku szkolnego w Monster High!