Ubieranki gry

Gry fryzjera

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Spectra Vondergeist u fryzjera Monster High

Spectra Vondergeist u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Spectra z Monster High postanowiła wybrać się do fryzjera, gdyż jej włosy pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego postanowiła przyjść do Twojego salonu fryzjerskiego. Pomóż jej odzyskać zdrowy wygląd włosów. Na początek nałóż na włosy szampon, aby dokładnie je umyć. Następnie wetrzyj odżywkę, aby włosy stały się lśniące. Kolejnym krokiem będzie wybór odcienia włosów, by pięknie wyglądały. Masz tu różne kolory do wyboru. na koniec wybierz dla naszej straszyciółki ubranie, by pięknie się prezentowała i zrób makijaż.

Bratz u fryzjera

Bratz u fryzjera

Dział: Dla dziewczyn

Laleczka Bratz postanowiła coś zrobić ze swoim wyglądem i wybrała się do Twojego salonu fryzjerskiego. Dziewczyna liczy na szaloną metamorfozę. Twoim zadaniem w grze jest stworzenie na głowie Bratz mega szalonej fryzurki. Do dyspozycji masz różne farby do włosów, a także narzędzia fryzjerskie, takie jak nożyczki, maszynka, grzebień, lokówka czy prostownica. Nie zapomnij też o ozdobach do włosów. W grę zagrasz za pomocą myszki!U fryzjera

U fryzjera

Dział: Dla Dzieci

Właśnie otworzyłaś swój pierwszy salon fryzjerski. Teraz musisz przekonać do niego klientów . Twoim zadaniem w grze jest obsługa klientów przychodzących do salonu. Musisz ich dokładnie ostrzyc lub umyć głowę, a czasami jedno i drugie. Wraz z kolejnymi rundami przybywa dodatkowych rzeczy do Twojego salonu. Jak się postarasz to klienci będą do Ciebie przychodzili drzwiami i oknami:) W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleo De Nile u fryzjera Monster High

Cleo De Nile u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High postanowiła coś zrobić ze swoimi włosami i wybrała się do Twojego salonu fryzjerskiego. Pomóż naszej straszyciółce w uzyskaniu pięknego wyglądu. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o piękne włosy i ubranie monsterki. Na początek umyj włosy szamponem i spłucz. Kolejnym krokiem będzie zafarbowanie pasemek. Do wyboru mamy szeroką paletę kolorów. Wybierz jeszcze fryzurkę, by laleczka pięknie wyglądała. Na koniec zrób makijaż, a także wybierz ubranie dla upiorki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Spongebob u fryzjera

Spongebob u fryzjera

Dział: Dla Dzieci

Spongebob ma już dość swojej zniszczonej fryzury. Wśród bohaterów kreskówek to właśnie on ma najgorsze uczesanie i teraz postanowił to zmienić i wreszcie zadbać o swój design. Pomóż naszemu potworkowi w stylizacji. Zadbaj o jego czuprynę, bo wybiera się na spotkanie wszystkich bohaterów kreskówek. Daj z siebie wszystko, by ładnie wyglądał. Nałóż szampon, zmyj go wodą, a następnie nałóż odżywkę do włosów. Teraz nasz Spongebob będzie wyglądał super!