Ubieranki gry

Gry fryzjera

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

U fryzjera

U fryzjera

Dział: Dla dziewczyn

Jenna chce, by jej włosy wyglądały ładnie, dlatego przyszła do Twojego salonu fryzjerskiego. Dziewczyna ma włosy mocno zniszczone po lecie, przesuszone słońcem, które potrzebują regeneracji. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o włosy Jenny. Na początku umyj je dokładnie szamponem, a potem spłucz letnią wodą. Pamiętajmy, że temperatura wody jest bardzo ważna, nie powinna być ani za gorąca ani za zimna. Kolejnym krokiem będzie ułożenie włosków. Możemy je zakręcić albo wyprostować. Na koniec możesz jeszcze wybrać odcień farby do włosów i dodatki, na przykład opaskę! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleo De Nile u fryzjera Monster High

Cleo De Nile u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Cleo De Nile chce mieć ładniejsze włosy. Znudziła jej się dotychczasowa fryzura i pragnie coś zmienić w swoim wyglądzie, dlatego wybrała się do Twojego salonu metamorfozy. Pomóż naszej straszyciółce pięknie wyglądać i wybrać odpowiednią fryzurkę. Na początku gry zajmiesz się umyciem bardzo długich włosków, nałóż na nie szampon, a następnie delikatnie spłucz, cały czas masując skórę głowy. Możesz także wybrać odcień pasemek i nową fryzurkę. Skróć włosy monsterki i delikatnie je zakręć lub wyprostuj. Na koniec możesz też wybrać dodatki na włosy, na przykład śliczny kwiatuszek lub opaskę!

Frankie Stein u fryzjera Monster High

Frankie Stein u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ma ostatnio bardzo zniszczone włosy ciągłymi stylizacjami. Dlatego przyszła do Twojego salonu fryzjerskiego, abyś pomogła jej odzyskać piękne i zdrowe włoski. Na początku gry umyj Frankie włosy, nałóż szampon i spłucz. Następnym krokiem będzie nałożenie maseczki poprawiającej kondycje włosów. Spraw, by były piękne i lśniące. W grze możesz także wybrać dla monsterki fryzurkę, a także makijaż. Na koniec wybierz jeszcze pasujące ubranie. Teraz Frankie Stein wygląda ślicznie!

Skelita Calaveras u fryzjera

Skelita Calaveras u fryzjera

Dział: Monster High

Skelita Calaveras z Monster High idzie dzisiaj do fryzjera, bo jej włosy nie wyglądają najlepiej! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o uczesanie naszej straszyciółki. Na początku ubieranki nałóż szampon na włosy i dokładnie go wmasuj. Spłucz, a następnie nałóż odżywkę poprawiającą kondycję włosów. Później zrób maseczkę oczyszczającą na twarzy, wyrównaj brwi. Na koniec wybierz fryzurkę i ubranie dla Skelity. W grę zagrasz za pomocą myszki!C.A. Cupid u fryzjera

C.A. Cupid u fryzjera

Dział: Monster High

C.A. Cupid z Monster High ma bardzo zniszczone włosy i dlatego postanowiła przejść się do fryzjera, by je trochę odżywić i nadać im kształt. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by włosy monsterki pięknie wyglądały. Najpierw nałóż na nie szampon i dokładnie wmasuj w skórę głowy. Potem dokładnie spłucz zimną wodą, by włosy nabrały blasku. Kolejnym krokiem będzie nałożenie odżywki. Wybierz dla upiorki fryzurkę, by pięknie wyglądała, możesz także wybrać kolor dla pasemek. Na koniec zrób makijaż i wybierz ubranie. Teraz Cupid wygląda ślicznie!