Ubieranki gry

Gry fryzjera

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DFrankie Stein u fryzjera

Frankie Stein u fryzjera

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High postanowiła w końcu odwiedzić salon fryzjerski, bo jej włosy wyglądają beznadziejnie. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka wyszła z salonu z szałową fryzurką. Na początek nałóż szampon, dokładnie spłucz włosy. Później nałóż odżywkę, która nada im blask i będą wyglądały pięknie. Wybierz także fryzurkę, możesz wybrać kolor dla pasemek! Ubranie też jest bardzo ważne, więc wybierz jakąś śliczną sukienkę! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf u fryzjera

Clawdeen Wolf u fryzjera

Dział: Monster High

Wreszcie nadszedł weekend i Clawdeen Wolf z Monster High postanowiła zrobić coś szalonego ze swoimi włosami, dlatego przyszła do Twojego salonu. Twoim zadaniem w grze jest zrobienie monsterce szalonej fryzurki. Możesz do tego celu użyć różnych narzędzi fryzjerskich, takich jak nożyczki, prostownicę czy lokówkę. Możesz na głowie upiorki stworzyć prawdziwe dzieło sztuki! Na koniec możesz nadać pasemkom na głowie Clawdeen różne kolory. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Mała Draculaura u fryzjera

Mała Draculaura u fryzjera

Dział: Monster High

Dzisiaj Twoim zadaniem w grze jest zajęcie się włosami małej Draculaury z Monster High, która przyszła do Twojego salonu fryzjerskiego ze swoją mamą. Pomóż naszej straszyciółce ładnie wyglądać. Nałóż na włosy szampon, a następnie dokładnie spłucz, by włosy były czyściutkie. Następnie nałóż odżywkę i dokładnie wmasuj w skórę głowy. Na koniec wyprostuj włosy lub pokręć za pomocą lokówki, by wyszły ładne fale. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Ghoulia Yelps u fryzjera

Ghoulia Yelps u fryzjera

Dział: Monster High

Dzisiaj Andrzejki, więc Ghoulia z Monster High postanowiła ładnie wyglądać, bo idzie ze swoimi straszyciółkami na imprezę! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o włosy monsterki. Nałóż na nie szampon i dokładnie wmasuj w skórę głowy, następnie spłucz wodą. kolejnym krokiem będzie nałożenie maseczki, która sprawi, że włosy Ghouli będą bardziej odżywione i błyszczące! Na koniec wybierz dla upiorki fryzurkę, a także dodatki, by ładnie wyglądała na zabawie andrzejkowej. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Deuce Gorgon u fryzjera

Deuce Gorgon u fryzjera

Dział: Monster High

Mężczyźni też lubią dbać o siebie i wyglądać ładnie. Dobrym tego przykładem jest Deuce Gorgon z Monster High, który postanowił wybrać się do fryzjera, aby mieć ładną fryzurę. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o włosy monstera, by wyglądał ładnie. Na początku gry umyj włosy szamponem, a później dokładnie spłucz. Kolejnym krokiem będzie obcięcie włosów i ułożenie z nich modnej fryzury. W grze poruszasz się za pomocą myszki!