Ubieranki gry

Gry fryzjera

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monsterka u fryzjera

Monsterka u fryzjera

Dział: Monster High

C.A. Cupid z Monster High przed Świętami postanowiła się jeszcze wybrać do fryzjera, bo jej włosy ostatnio nie wyglądają za fajnie. Twoim zadaniem w grze jest zajęcie się włosami monsterki i sprawienie, że będzie wyglądała fantastycznie przy wigilijnym stole. na początek nałóż na włosy upiorki szampon i dokładnie spłucz. Następnie nałóż odżywkę i po chwili spłucz. Później wysusz włosy suszarką i możesz wybrać kolor dla czupryny Cupid. Na koniec wybierz fryzurkę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Viperine Gorgon u fryzjera

Viperine Gorgon u fryzjera

Dział: Monster High

Viperine Gorgon z Monster High postanowiła zmienić swój wygląd na wiosnę i dlatego wybiera się do dobrego fryzjera, który zadba o jej włosy. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka wyglądała olśniewająco. Na początku gry nałóż na włosy szampon i dokładnie spłucz. Aby włosy były piękne i lśniące nałóż na nie odżywkę. Ważnym elementem będzie także nałożenie maseczki odżywiającej, by nadać blask osłabionym włosom. Później obetnij troszkę końcówki lub zrób radykalne cięcie, to wszystko zależy od Ciebie. Możesz także zafarbować włosy na wybrany kolor, a także zakręcić lub wyprostować. Na koniec wybierz jeszcze ubranie dla Viperine i zrób modny makijaż!

Clawdia Wolf u fryzjera

Clawdia Wolf u fryzjera

Dział: Monster High

Clawdia Wolf z Monster High jest niezadowolona ze swojej fryzury i dlatego postanowiła coś w niej zmienić i idzie do fryzjera. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o włosy monsterki, by wyglądały pięknie. Na początku gry umyj włosy dokładnie szamponem, by były czyste i świeże. Następnie nałóż na nie odżywkę, by ładnie się układały i były podatne. Nałóż także maseczkę odżywiającą. Potem możesz je troszkę przyciąć i nałożyć kolor. Możesz także je zakręcić lub wyprostować. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Elissabat u fryzjera

Elissabat u fryzjera

Dział: Monster High

Elissabat z Monster High wybiera się do fryzjera, bo nie jest zadowolona ze swojego uczesania. Postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie, bo wybiera się na wakacje. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać stylisty i zadbanie o jej włosy. Na początek umyj włosy monsterce i spłucz, by były piękne i lśniące. Nałóż także odżywkę na włosy. Na koniec zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, by czuła się pięknie! W grę zagrasz za pomocą myszki!Casta Fierce u fryzjera

Casta Fierce u fryzjera

Dział: Monster High

Casta Fierce z Monster High ma dzisiaj ważny koncert na którym musi wyglądać jak prawdziwa gwiazda! Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie monsterki na prawdziwą gwiazdę muzyki pop. Na początek zajmiemy się fryzurką upiorki. Nałóż na jej włosy szampon i dokładnie wetrzyj we włosy. Później spłucz ciepłą wodą. Możesz także obciąć jej włosy za pomocą nożyczek i wybrać fajny kolor. Na koniec wybierz jeszcze ubranie i dodatki!