Ubieranki gry

Gry fryzjera

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Jane Boolittle u fryzjera

Jane Boolittle u fryzjera

Dział: Monster High

Jane Boolittle z MH ma dość swojej nudnej fryzury i postanowiła iść śladem swoich koleżanek monsterek i chce zmienić fryzurkę! W grze wcielasz się w postać fryzjera i musisz zadbać o włosy naszej straszyciółki. Na początek dokładnie umyj włosy Jane, a także wetrzyj w nie odżywkę i maseczkę, by je troszkę ożywić. Kolejnym krokiem będzie spłukanie włosów i wysuszenie. Potem możesz zafarbować pasemka i wybrać dla upiorki fajne ubranko i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Viperine Gorgon u fryzjera

Viperine Gorgon u fryzjera

Dział: Monster High

Viperine Gorgon z MH wybiera się ze swoimi straszyciólkami do kina i dlatego musi fajnie wyglądać! Postanowiła z tej okazji przejść się do fryzjera, bo jej włosy nie są w najlepszej kondycji. Na początek dokładnie umyj jej włosy szamponem. Później szampon wmasuj i dokładnie zmyj go z włosów. Później możesz wysuszyć włosy i zafarbować lub obciąć. Na koniec wybierz fajne ciuszki dla monsterki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Catty Noir u fryzjera

Catty Noir u fryzjera

Dział: Monster High

Catty Noir z Monster High jest niezadowolona ze swojej fryzurki i postanowiła coś w niej zmienić. Dzisiaj wybiera się ze swoimi straszyciółkami na imprezę i dlatego musi fajnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o wygląd włosów monsterki. Na początku nałóż na jej włosy szampon i dokładnie umyj, by włosy były piękne i lśniące. W przerwie możesz poczęstować Catty pysznymi ciasteczkami i napojem. Później obetnij jej włosy i zafarbuj pasemka. Wybierz dla niej ubranie i ozdoby na włosy. W grę zagrasz za pomocą myszki!

C. A. Cupid u fryzjera

C. A. Cupid u fryzjera

Dział: Monster High

C. A. Cupid z MH postanowiła odświeżyć troszkę wizerunek przed świętami i dlatego poszła do fryzjera i kosmetyczki, by ten zadbał o jej włosy i twarz. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się qw rolę fryzjera i zadbanie o piękne włosy monsterki. na początku gry dokładnie umyj włosy, nanieś szampon, a potem spłucz włosy. Później możesz je obciąć, aby fryzurka była twarzowa. Możesz także wybrać kolor uczesania. Wybierz także ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Elissabat u fryzjera

Elissabat u fryzjera

Dział: Monster High

Elissabat z MH jest już znudzona swoją fryzurką i dlatego postanowiła iść do fryzjera, by ten zajął się jej uczesaniem. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o włosy monsterki. Na początku nałóż na jej włosy szampon i dokładnie go wmasuj w głowę. Następnie delikatnie spłucz włosy z szamponu, by były lśniące i piękne. Wysusz je suszarką. Potem możesz je delikatnie przyciąć i użyć prostownicy lub lokówki. Możesz też zrobić pasemka. Na koniec wybierz jeszcze ubranie i upiorka wygląda świetnie!