Ubieranki gry

Gry gwiazda

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DTęczowa gwiazda Twilight Sparkle

Tęczowa gwiazda Twilight Sparkle

Dział: Dla dziewczyn

Twilight Sparkle z My Little Pony Equestria Girls jest wielką miłośniczką rocka! Dzisiaj będzie gwiazdą w zespole rockowym i musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej ślicznej kucyczki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, możesz także popracować nad kolorem. Z szafy Twilight wybierz fajny ciuszek, w super kolorku. Dobierz także buty do ubioru oraz modne dodatki!

Tęczowa gwiazda Pinkie Pie

Tęczowa gwiazda Pinkie Pie

Dział: Monster High

Pinkie Pie z Eguestria Girls potrzebuje Twojej pomocy w stylizacji, bo wybiera się na koncert rockowy swojej ulubionej gwiazdy. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by kucyczka wyglądała cudnie. Wybierz dla niej fryzurkę, a także kolor włosów. Możesz zdecydować czy mają być proste czy kręcone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, może to być na przykład tęczowa sukienka. Dobierz odpowiednie buty i dopasuj dodatki. Teraz Pinkie Pie wygląda oszałamiająco!

Tęczowa gwiazda Applejack z Eqestria Girls

Tęczowa gwiazda Applejack z Eqestria Girls

Dział: Dla dziewczyn

Applejack to jedna z ulubionych postaci z Equestria Girls My Little Pony. Dziewczyna wybiera się na koncert rockowy i chce ładnie wyglądać. Pomóż jej wybrać fajne ciuszki. Wybierz z jej szafy modne i kolorowe ubrania, które podkreślą jej zgrabną figurę. Wybierz także uczesanie oraz fajne dodatki takie jak kolczyki czy naszyjnik. Na koniec dobierz jeszcze buty, które będą pasowały do całości i Applejack może śmigać na koncert!

Tęczowa gwiazda DJ Pon-3

Tęczowa gwiazda DJ Pon-3

Dział: Monster High

Przed Tobą gwiazda z Equestria Girls My Little Pony, nasza śliczna Rainbow! Kucyczka będzie dzisiaj Djem w modnym klubie i dlatego musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd dziewczyny i sprawienie, by wyglądała odlotowo i modnie. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a także z jej szafy wybierz kolorowe ciuszki. Dobierz odpowiednie dodatki i buty, pasujące do całości. W grze poruszasz się za pomocą myszki!