Ubieranki gry

Gry idzie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Clawdeen Wolf idzie na imprezę

Monster High Clawdeen Wolf idzie na imprezę

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High idzie dzisiaj na imprezę i musi ładnie wyglądać. Pomóż naszej straszyciółce się przygotować. Na początek oczyśćmy skórę z niedoskonałości, bo u Clawdeen ich pełno. Nałóżmy maseczkę oczyszczającą i zmyjmy wodą. Nałóżmy też pilling, aby koloryt cery się wyrównał. Wyrównajmy też brwi monsterki i usuńmy pryszcze za pomocą specjalnego korektora. Później wykonajmy makijaż, pomalujmy powieki i usta oraz wybierzmy odcień skóry. możemy także wybrać fryzurkę i ubranie. Teraz Clawdeen jest gotowa na imprezę!

Monster High Clawdeen Wolf idzie na imprezę

Monster High Clawdeen Wolf idzie na imprezę

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się na imprezę ze swoimi straszyciółkami. Pomóż upiorce ładnie się ubrać, by zrobiła wrażenie na chłopaku, na którym jej zależy. Najpierw wybierzmy fryzurkę, mamy tu różne kolorki włosów, dłuższe i krótsze fryzurki. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu różne sukienki w letnich kolorach, wybierzmy najładniejszą. Dobierzmy jeszcze odpowiednie buty do kreacji i dodatki, takie jak naszyjnik czy torebka. Clawdeen jest gotowa na imprezę!

Twyla idzie na pierwszą randkę Twyla First Date

Twyla idzie na pierwszą randkę Twyla First Date

Dział: Monster High

Twyla z Monster High wybiera się na pierwszą w swoim życiu randkę. Monsterka bardzo się denerwuje, więc pomóż jej ładnie się ubrać, aby olśniła swojego wybranka. Na początku ubieranki wybierz dla naszej straszyciółki modną fryzurkę. Mamy tu kilka uczesań, które przypadną Ci do gustu. Mamy tu włosy proste, a także lekko falowane. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki w różnych kolorkach. Do sukienki dobierzmy też buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Teraz Twyla jest gotowa na wyjście!Gigi Grant idzie do szkoły Monster High

Gigi Grant idzie do szkoły Monster High

Dział: Monster High

Gigi Grant z Monster High cieszy się, że wreszcie skończyły się wakacje i będzie mogła w szkole spotkać się ze swoimi straszyciółkami. Pomóż naszej ślicznotce odpowiednio się przyszykować, aby ładnie wyglądała. Wybierz fryzurę, mamy tu mnóstwo ślicznych uczesań do wyboru. Możemy wybrać włosy rozpuszczone lub też związane w koński ogon. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możemy wybrać śliczną sukienkę w modnym kolorze lub top, a do niego spódniczkę lub spodnie. Na koniec dobierzmy jeszcze buty do kreacji. Pamiętajmy, aby pasowały do całości! Na koniec wybierzmy dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i Gigi może biec do szkoły!

Jinafire Long idzie na imprezę

Jinafire Long idzie na imprezę

Dział: Monster High

Jinafire Long z Monster High wybiera się na imprezę i dlatego musi ładnie wyglądać, by czuć się ze sobą dobrze. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie ładnie się prezentowała. kolejnym krokiem w grze będzie zrobienie makijażu, do dyspozycji masz cienie do powiek, róż oraz pomadki. Wybierz dla monterki także ubranie, są tu sukienki, a także bluzeczki i spódniczki. Wybierz także buty pasujące do całości i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!