Ubieranki gry

Gry jako

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DCleo de Nile jako kleopatra

Cleo de Nile jako kleopatra

Dział: Monster High

Cleo De Nile postanowiła przemierzyć pustynie na wielbłądzie. Pomóż jej ubrać się modnie. Zaczniemy od wyboru ubrania. Mamy tu kilka modnych sukienek, w delikatnych kolorkach. Są także topy i spódnice. Wybierzmy także fryzurkę, mamy tu kilka opcji do wyboru, włosy natapirowane lub związane w koński ogon. Nie zapomnijmy też o butach, aby dopełniły kreacji. Możemy tez wybrać torebkę oraz kolczyki.

Draculaura jako niemowlę Monster High

Draculaura jako niemowlę Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High pewnego dnia obudziła się jako niemowlę i Ty jesteś jej opiekunką. Musisz zadbać o maleństwo, by niczego jej nie brakowało. W grze Twoim zadaniem jest sprawić, by na twarzy małej Draculaury gościł uśmiech i by nie płakała. Na początek musisz zmienić pieluszkę malutkiej i użyć posypkę na pupę. Gdy dzidzia śpi i zaczyna płakać musisz ją pogłaskać po główce, by była zadowolona. Twoim zadaniem także jest wybranie sukienki dla małej i gdy w chmurce nad jej główką pojawi się jakaś zabawka, musisz jej taką dać, by nie płakała. Powodzenia w opiece nad małą Draculaurą!

Dora jako elf

Dora jako elf

Dział: Ubieranki

Dora uwielbia przebierać się za różne postacie. Dzisiaj w szkole jest zabawa i dziewczynka będzie się przebierać za elfa, a właściwie elfice;) Twoim zadaniem w ubierance jest na początek wybór fajnej fryzurki, są tu różne kolory włosów. Kolejnym krokiem będzie wybór sukienki, są tu różne kolorowe modele. Na koniec wybierz jeszcze odpowiednie buty do kreacji i kolor skrzydełek i Dora jest gotowa na zabawę szkolną!

Clawdeen Wolf jako Wonder Wolf

Clawdeen Wolf jako Wonder Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High ma za zadanie domowe przebrać się za swoją ulubioną postać z komiksu. Nasza straszyciółka postanowiła, że będzie to Wonder Woman. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie jak najlepiej naszej straszyciółki, by wyglądała jak prawdziwa Wonder Wolf;) Wybierz dla niej fryzurkę oraz ubrania, w których będzie się super prezentowała. Dobierz jeszcze buty i dodatki i Clawdeen wygląda super!

Cleo De Nile jako modelka

Cleo De Nile jako modelka

Dział: Monster High

Cleo Dd Nile z Monster High wystąpi dzisiaj jako modelka na pokazie mody. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, bu monsterka wyglądała olśniewająco! Wybierz dla niej modną fryzurkę, jest mnóstwo najróżniejszych uczesań, na przykład włosy rozpuszczone czy związane w kucyka lub dwa kucyki. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu mnóstwo ślicznych sukienek, a także są modne kombinezony. Do całości dobierz jeszcze dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i stylizacja jest gotowa. W grę zagrasz za pomocą myszki!