Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Ghoulia yelps u kosmetyczki

Ghoulia yelps u kosmetyczki

Dział: Monster High

Twój zakład kosmetyczny przyjmie dziś wyjątkowego gościa. Nasza Ghoulia z Monster High chce ładnie wyglądać na wiosnę i dlatego przyszła do Ciebie na zabiegi na twarz takie jak oczyszczanie twarzy, regulację brwi czy depilacje woskiem. Zaczniemy od nałożenia strasznej dla wszelkich niedoskonałości maseczki zwanej glinką zieloną. Nakładamy i odczekujemy chwilkę. Następnie nakładamy kolejną maseczkę i krem. Później, aby zlikwidować cienie pod oczami musimy nałożyć korektor. Jeszcze krem rozświetlający i wyrównujemy i regulujemy brwi. Następnie nakładamy makijaż i robimy modne uczesanie i Ghoulia wygląda cudnie!

Kościsty makijaż Skelity (u kosmetyczki)

Kościsty makijaż Skelity (u kosmetyczki)

Dział: Monster High

Skelita wybiera się dzisiaj do teatru ze swoimi straszyciółkami i chce ładnie wyglądać. Pomóż jej w tym. Na początek oczyśćmy twarz z wszelkich niedoskonałości oraz odżywmy troszkę cerę dziewczyny. Nałóżmy na twarz bohaterki maseczkę i ją spłukujemy, a następnie nałóżmy krem odżywczy i poczekajmy chwileczkę na efekty. Gdy już mamy skórę odżywioną, to możemy przystąpić do robienia makijażu. Pomalujmy oczy , a także różem pomalujmy policzki, nie zapomnijmy o ustach, by nałożyć na nie ładny kolor. Na koniec wybierzmy ładne ubranie oraz fryzurkę dla upiorki. Sprawmy, by wyglądała pięknie i czuła się dobrze w swojej skórze!Mechaniczna Robecca 2 u kosmetyczki

Mechaniczna Robecca 2 u kosmetyczki

Dział: Monster High

Robecca z Monster High jest załamana swoim wyglądem i przyszła do ciebie swojej kosmetyczki byś pomogła coś zrobić z jej cerą. Na początek nałóżmy na twarz naszej straszyciółki maseczkę oczyszczającą z glinki zielonej, która pomoże oczyścić zanieczyszczoną cerę i ją troszkę odżywić. Następnie zmyjmy twarz wodą i nałóżmy maseczkę regenerującą. Po zmyciu musimy jeszcze nawilżyć twarz odpowiednim kremem, by odzyskała blask. Teraz wyrównajmy jeszcze brwi, by wyglądały pięknie i podkreślały piękne rysy dziewczyny. Gdy już oczyścimy twarz, to możemy nałożyć makijaż i wykonać modną fryzurkę i Robecca jest gotowa!

Rochelle Goyle u kosmetyczki

Rochelle Goyle u kosmetyczki

Dział: Monster High

Rochelle z Monster High wybiera się na przyjęcie urodzinowe do swojej straszyciółki. Pomóż monsterce ładnie wyglądać. U kosmetyczki zaczniemy od oczyszczenia twarzy naszej kupidynki z niedoskonałości cery. Na początek nałóżmy maseczkę oczyszczającą. Zmyjmy ja wodą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie maseczki odżywiającej i też zmycie ją wodą. Gdy już oczyścimy twarz, to możemy nałożyć krem odżywiający. Następnie wyrównajmy brwi i nałóżmy makijaż na twarz naszej monsterki. Wybierzmy ładną fryzurkę i ubranie i Rochelle jest gotowa!

Clawdeen u kosmetyczki

Clawdeen u kosmetyczki

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się na imprezę. Pomóż jej oczyścić swoją skórę. Grę zaczynamy od nałożenia maseczki oczyszczającej na twarz upiorki, następnie spłukujemy wodą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie na podkrążone oczy naszej straszyciółki żelowej maski na oczy. Później wyrównajmy brwi, by twarz prezentowała się smuklej. Na koniec możemy nałożyć krem nawilżający na cerę. Gdy już mamy oczyszczoną cerę, to możemy nałożyć makijaż na twarz. Pomalujmy cieniami oczy, wyretuszujmy rzęsy i pomalujmy usta na ładny kolor. Wybierzmy jeszcze odpowiednią fryzurę, a także śliczne i modne ubranie. Teraz Clawdeen jest gotowa na wyjście.