Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Jinafire u kosmetyczki

Jinafire u kosmetyczki

Dział: Monster High

Jinafire z Monster High wybiera się na przyjęcie urodzinowe do swojej straszyciółki. Pomóż monsterce ładnie wyglądać. Zaczniemy od oczyszczenia twarzy, gdyż po zimie jej twarz bardzo się zanieczyściła i potrzebuje detoksu. Na początek nałożymy maseczkę oczyszczającą, a następnie spłukany. Później nałożymy maseczkę regenerująco-odświeżającą. Wyrównajmy też brwi i usuńmy pryszcze za pomocą specjalnego aplikatora. Gdy już oczyścimy twarz, to możemy wybrać dla naszej ślicznotki ładną fryzurkę spośród podanych. Możemy też wykonać makijaż, a także wybrać odpowiednie ubranie!

Draculaura u kosmetyczki

Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster high wybrała sie do twojego salonu kosmetycznego, bo ma problemy z cera, a chce ładnie wyglądać, bo idzie na ślub kuzynki. Pomóż laleczce odpowiednio się przystroić. Zaczniemy od oczyszczania twarzy, nałóżmy na twarz monsterki maseczkę oczyszczającą z wszelkich niedoskonałości, która w ekspresowym tempie usunie wszelkie pryszcze. Kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie worków pod oczami, na które musimy nałożyć specjalny korektor! Później wyrównajmy brwi monsterki i nałóżmy krem odżywiający. Następnie wybierzmy fryzurkę spośród podanych pięknych uczesań. Wybierzmy jeszcze ubranie i dodatki, takie jak naszyjnik czy na przykład kolczyki. Nie zapomnijmy też zrobić Draculaurze ślicznego makijażu:)

Skelita Calaveras u kosmetyczki

Skelita Calaveras u kosmetyczki

Dział: Monster High

Nawet uczennice z Monster High mają problemy z cerą. Dziś do Twojego salonu piękności przyszła Skelita, która chce wyglądać pięknie na spotkaniu z chłopakiem, który jej się podoba. Twoim zadaniem w ubierance jest ubranie i uczesanie pięknie naszej monsterkowej dziewczynki. na początek jednak zajmiemy się oczyszczeniem skóry Skelity. Nałóżmy maseczkę oczyszczającą, a następnie ją spłukujmy. Kolejnym krokiem będzie nawilżenie cery specjalnym kremem. Nałóżmy także na cienie pod oczami specjalny korektor i wyrównajmy brwi. Gdy już oczyścimy cer, to możemy zająć się wyborem fryzurki dla dziewczyny. Mamy tu kilka ślicznych uczesań w różnych kolorkach. Następnie wybierzmy ubranie dla Skelity. Są tu rożne sukienki, wybierz najładniejszą. Nie zapomnijmy także zrobić makijażu. Pomalujmy oczy, rzęsy i wybierzmy modną pomadkę do ust! Teraz nasza straszyciółka jest już gotowa:)Nefera De Nile u kosmetyczki

Nefera De Nile u kosmetyczki

Dział: Monster High

Nefera De Nile(z Monster High) znalazła się w potrzebie wybiera się ze swoimi starszyciółkami na kawę. Pomóż upiorce ładnie się ubrać i odpowiednio oczyścić skórę u kosmetyczki. Na początek nałożymy maseczkę oczyszczającą na twarz monsterki i ją opłukamy. Kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie cieni pod oczami, nałóżmy na nie korektor. Gdy już pozbędziemy się cieni, to możemy wyrównać brwi, aby twarz prezentowała się ładnie i schludnie. Gdy już oczyścimy twarz, to możemy wykonać makijaż naszej przyjaciółce. Pomalujmy oczy, usta i rzęsy, a także wybierzmy odcień skóry. Następnie wybierzmy odpowiednie ubrania, mamy tu śliczne bluzeczki w różnych kolorkach. Wybierzmy także spódniczkę lub spodnie. Nie zapomnijmy także o fryzurce, by pasowała do urody naszej dziewczyny. Teraz Nefera jest już gotowa.

Abbey Bominable u kosmetyczki

Abbey Bominable u kosmetyczki

Dział: Monster High

Twoim zadaniem jest zadbać o włosy Abbey z Monster High. Nasza bohaterka jest niezadowolona ze swojej dotychczasowej fryzury i pragnie odmiany. Dlatego przyszła do Twojego salonu, bo chce by jej włosy ładnie wyglądały. Na początek umyjmy włoski naszej przyjaciółki, nałóżmy szampon i spłukujmy wodą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie odżywki, by włoski się nie plątały i zyskały piękny połysk. na koniec nałóżmy maseczkę odżywiającą, aby ich kondycja się polepszyła. Później możesz wybrać kolor włosów dla Abbey, zrobić jej modne pasemka. Wybierzmy jeszcze fryzurkę dla naszej ślicznej straszyciółki i można przystąpić do zrobienia makijażu. pomalujmy oczka, usta, a także wybierzmy odcień skóry. Jeszcze tylko ubranie i Abbey będzie lśniła jaśniej niż gwiazda na niebie! Wybierz ładną sukienkę w odpowiednim kolorze, by pasowała do urody ślicznotki. Teraz monsterka jest gotowa i wygląda pięknie. W ubierankę zagrasz za pomocą myszki.