Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Venus u kosmetyczki

Venus u kosmetyczki

Dział: Monster High

Venus z Monster High poprowadzi dzisiaj szkolny apel i dlatego musi wyglądać ładnie i nieskazitelnie. Pomóż dziewczynie w stylizacji. Na początek zajmiemy się oczyszczaniem twarzy naszej straszyciółki, by jej cera była jedwabista. Nałóżmy na twarz maseczkę oczyszczającą z glinki zielonej i spłukujmy ją. Kolejnym krokiem będzie nałożenie specjalnego kremu z kwiatów, które oczyszczą skórę z wyprysków. Wyrównajmy jeszcze brwi monsterki, by twarz ładnie się prezentowała. Gdy już oczyścimy twarz, możemy wykonać makijaż, pomalujmy cieniami powieki, rzęsy tuszem do rzęs, a usta szałową pomadką. Podkreślmy kości policzkowe odpowiednim kolorem różu. Jeszcze tylko wybierzmy odpowiednią fryzurkę i ubranie, na przykład sukienkę i Venus jest gotowa na wystąpienie. Piękny kwiatowy makijaż już gotowy.

Monster High Twyla u kosmetyczki

Monster High Twyla u kosmetyczki

Dział: Monster High

Twyla z Monster High jest nowa uczennicą w straszyceum i chce zrobić wrażenie na swoich koleżankach. Dzisiaj wybiera się na sok z nietoperza, więc pomóż jej ubrać się ładnie. Na początek zajmiemy się oczyszczaniem twarzy naszej upiorki, gdyż ma bardzo zanieczyszczoną cerę. Nałóżmy maseczkę oczyszczającą i zmyjmy ją. Później nałóżmy maseczkę nawilżającą, która poprawi koloryt cery naszej koleżanki. Zajmijmy się także zlikwidowaniem cieni pod oczami za pomocą specjalnego aplikatora. Usuńmy także wypryski, by twarz była gładziutka. Jeszcze tylko makijaż: pomalujmy usta, oczy i policzki. Możesz także wybrać odcień skóry. Wybierz jeszcze ładną fryzurkę i sukienkę dla naszej bohaterki i gotowe!

Toralei Stripe u kosmetyczki

Toralei Stripe u kosmetyczki

Dział: Monster High

Toralei Stripe Monster High jest niezadowolona ze swojej cery i dlatego przyszła do twojego salonu kosmetycznego na odżywienie i regenerację zmęczonej cery. Na początek nałóżmy na twarz monsterki maseczkę oczyszczającą i spłuczmy ją. kolejnym krokiem będzie nałożenie pillingu, by cera miała równomierny koloryt. Kolejnym krokiem będzie usunięcie niedoskonałości za pomocą specjalnego korektora. Wyrównajmy brwi i nałóżmy krem odżywiający. Gdy już odżywimy cerę naszej straszyciłki, możemy wykonać makijaz, pomalujmy oczy usta i policzki. Wybierzmy dla upiorki modną fryzurę i oczywiście szałowe ubranie Teraz Tolarei jest zachwycona swoim wyglądem!

Monster High Catrine DeMew u kosmetyczki

Monster High Catrine DeMew u kosmetyczki

Dział: Monster High

Catrine DeMew postanowiła wybrać się do kosmetyczki, bo ma bardzo zanieczyszczoną cerę. Pomóż dziewczynie w oczyszczaniu. Na początek nałóżmy na twarz naszej straszyciółki maseczkę z glinki zielonej, aby pozbyć się pryszczy. Zmyjmy ją i nałóżmy krem nawilżający. Pozbądźmy się też cieni pod oczami za pomocą specjalnego korektora. Wyrównajmy także brwi, aby podkreślić piękne rysy twarzy upiorki. Zróbmy jeszcze makijaż , pomalujmy oczy i usta i wybierzmy odcień skóry. Na koniec wybierzmy fryzurkę i ubranie i monsterka jest gotowa!Monster High Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Monster High Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybrała się do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, bo ostatnio ma problemy z cerą. Na początek nałóżmy na twarz naszej straszyciółki maseczkę oczyszczającą, by wyrównać jej koloryt. Kolejnym krokiem będzie pozbycie się niechcianych "przyjaciół" z twarzy za pomocą specjalnego aplikatora, który likwiduje wszelkie niedoskonałości cery. Gdy już oczyścimy cerę, to możemy wyrównać brwi, by podkreślały piękną urodę monsterki. Jeszcze tylko makijaż i wybór fryzurki oraz ubrania, butów i dodatków. Clawdeen wygląda super!