Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DMonster High Operetta u kosmetyczki

Monster High Operetta u kosmetyczki

Dział: Monster High

Operetta z Monster High postanowiła zrobić coś ze swoją zanieczyszczoną cerą i przyszła do Twojego salonu na oczyszczanie twarzy. Na początek oczyśćmy twarz naszej straszyciółki z niedoskonałości i nałóżmy maseczkę na twarz. Kolejnym krokiem będzie zmycie maseczki i zlikwidowanie niedoskonałości za pomocą specjalnego korektora likwidującego pryszcze! Wyrównajmy także brwi upiorki, aby uwydatnić delikatne rysy jej twarzy. Na koniec wykonajmy makijaż, pomalujmy powieki cieniami, tuszem rzęsy i pomadką usta. Wybierzmy też ubranie, mamy tu różne ślicznie sukienki, w których straszyciółka będzie pięknie wyglądała. Na koniec jeszcze tylko fryzurka i Operetta jest gotowa!

Hannah Montana u kosmetyczki

Hannah Montana u kosmetyczki

Dział: Ubieranki

Hannah Montana będzie grała dzisiaj koncert, więc musi ładnie wyglądać, dlatego przyszła do Twojego salonu kosmetycznego. Pomóż naszej gwieździe ładnie wyglądać. Ostatnio Hannah mało śpi po nocach i jej cera stała się poszarzała i zmęczona. Pomóż dziewczynie odzyskać blask. Na początek nałóżmy na jej twarz maseczkę oczyszczającą. Zmyjmy ją wodą i zajmijmy się usuwaniem niedoskonałości za pomocą specjalnego korektora na pryszcze. Wyrównajmy jeszcze brwi. Następnym krokiem będzie wybór fryzury i ubrania. Zrób także idolce nastolatek piękny sceniczny makijaż i gotowe!

Cleo De Nile u kosmetyczki Monster High

Cleo De Nile u kosmetyczki Monster High

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High ostatnio nie za dobrze wygląda, bo się zaniedbała. Potrzebuje totalnej odmiany, dlatego przyszła do Twojego salonu kosmetycznego. Na początek zajmiemy się twarzą monsterki, nałożymy maseczkę oczyszczającą, która wyrówna koloryt cery i zlikwiduje niedoskonałości. kolejnym krokiem będzie pozbycie się cieni pod oczami, za pomocą specjalnego korektora, który rozświetli jej cerę i zlikwiduje nieestetyczne worki. Musimy się także pozbyć wąsika pod nosem i wyrównajmy też brwi, by podkreślić piękne rysy twarzy naszej straszyciółki. Później zróbmy makijaż, pomalujmy oczy, usta i policzki, a także wybierzmy odcień skóry. Ważnym elementem osobowości Cleo jest tez fryzura i ubranie, więc wybierzmy dla niej śliczne uczesanie i modne ciuszki! Teraz Cleo błyszczy!

Robecca u kosmetyczki Monster High

Robecca u kosmetyczki Monster High

Dział: Monster High

Robecca nie jest zadowolona ze swojego wyglądu, także postanowiła coś zmienić i dlatego wybrała się do Twojego salonu kosmetycznego na zabiegi upiększające. Pomóż naszej straszyciółce wyglądać pięknie. Na początku gry zajmiemy się oczyszczeniem skóry monsterki. Dziewczyna ma duże problemy z cerą i dlatego potrzebuje jej solidnego oczyszczenia. Nałóż więc na jej twarz maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się niechcianych wyprysków. Kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie cieni pod oczami za pomocą specjalnego korektora, który w mig sobie z nimi poradzi. Nałóżmy także pilling na twarz monsterki, by wyrównać odcień cery. Gdy już skończymy oczyszczać cerę, możemy wykonać makijaż, by podkreślić naturalną urodę upiorki. Wybierzmy jeszcze fryzurkę i ubranie i Robecca wygląda pięknie!

Cleo De Nile u kosmetyczki Monster High

Cleo De Nile u kosmetyczki Monster High

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wkrótce rozpoczyna rok szkolny i chce, by jej cera wyglądała nieskazitelnie. Pomóż naszej straszyciółce uzyskać ten efekt. Na początek nałóż na twarz upiorki maseczkę, która wyrówna koloryt cery. Kolejnym krokiem będzie zrobienie pillingu, by twarz się rozjaśniła i nabrała blasku. Na koniec nałóżmy maseczkę z pietruszki, która zadziała antyseptycznie. Gdy już skończymy oczyszczać twarz, możemy przystąpić do zrobienia makijażu, aby podkreślić delikatną urodę monsterki. Na koniec wybierzmy jeszcze piękną fryzurkę i ubrania dla Cleo! Teraz upiorka wygląda pięknie!