Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Cleo De Nile u kosmetyczki Monster High

Cleo De Nile u kosmetyczki Monster High

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High jest ostatnio bardzo niezadowolona ze swojego wyglądu. Ciągłe stresy w szkole i w życiu sprawiły, że cera monsterki stała się szara i zmęczona. Dlatego przyszła do Twojego salonu spa. Twoim zadaniem w ubierance jest wystylizowanie straszyciółki, by zrobiła wrażenie na swoim chłopaku. Na początek nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą skórę twarzy, wyrównaj brwi, a także zlikwiduj niedoskonałości cery. Kolejnym krokiem będzie wybór fryzurki, a także ubrania i butów dla upiorki. Teraz Cleo dzięki Tobie wygląda super!Monster High Frankie Stein u kosmetyczki

Monster High Frankie Stein u kosmetyczki

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High po długim tygodniu w szkole postanowiła zrelaksować się u kosmetyczki. Pomóż naszej straszyciółce odzyskać blask skóry i spraw, by wyglądała pięknie i świeżo. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o cerę Frankie. Na początek nałóż na jej twarz maseczkę, która pozwoli pozbyć się nieestetycznych krost. Później usuń za pomocą specjalnego aplikatora niedoskonałości, by twarz była gładka. Wyrównaj także brwi, by podkreślić piękne rysy twarzy upiorki. Zrób także pilling, a gdy już skończysz oczyszczać twarz, to zrób makijaż i wybierz modne ubrania dla Frankie. Teraz nasza straszyciółka wygląda pięknie!

Draculaura u kosmetyczki

Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła iść do kosmetyczki, bo jest niezadowolona ze swojej cery, która jest ziemista i wygląda strasznie. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o cerę upiorki, by odzyskała dawny blask! Na początek nałóż na jej twarz maseczkę, by oczyściła się z pryszczy. Kolejnym krokiem będzie nałożenie maseczki rozświetlającej, by twarz monsterki nabrała blasku. Na koniec zrób makijaż, wybierz kolor oczów, a także szminki i cieni do powiek. Nie zapomnij o ubraniu! Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wygląda ostatnio strasznie! Monsterka się zaniedbała i przestała dbać o siebie, jednak w końcu postanowiła to zmienić! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o ładny wygląd naszej straszyciółki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, która zlikwiduje niedoskonałości. Następnie usuń je za pomocą korektora. Wyrównaj także brwi i wybierz fajne ubranie. Nie zapomnij także wybrać super fryzurkę i zrobić trendy makijaż. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Frankie Stein u kosmetyczki

Frankie Stein u kosmetyczki

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ostatnimi czasy trochę zaniedbała swoją skórę i postanowiła to zmienić. Dlatego postanowiła wybrać się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest wcielić się w rolę kosmetyczki i zadbać o piękną cerę naszej straszyciółki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie płatków na nos monsterki. Zlikwiduj także pryszcze za pomocą specjalnego korektora. Na koniec wyrównaj brwi i wybierz fryzurę oraz ubranie. Nie zapomnij zrobić makijażu. W grę zagrasz za pomocą myszki!