Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Catrine DeMew u kosmetyczki

Catrine DeMew u kosmetyczki

Dział: Monster High

Catrine DeMew z Monster High wybiera się dzisiaj na zabawę andrzejkową i dlatego musi ładnie wyglądać. Nasza straszyciółka postanowiła więc przejść się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki, by była zadowolona. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a później nałóż płatek na nos, by oczyścić go z wągrów. kolejnym krokiem w grze będzie zlikwidowanie pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Wyrównaj także brwi, by podkreśliły delikatną urodę upiorki. Wybierz dla niej także fryzurę i modne ubranie oraz dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura u kosmetyczki

Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na imprezę, a ostatnio bardzo wysypało jej twarz, więc musi coś zrobić z tym fantem. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o perfekcyjny wygląd naszej straszyciółki. Na początku gry zajmij się włosami monsterki, by pięknie wyglądały, dokładnie je umyj, a następnie nałóż na nie maseczkę z odpowiednich specyfików. Kolejnym krokiem będzie zadbanie o twarz upiorki. Nałóż maseczkę oczyszczającą na jej twarz, a później zlikwiduj pryszcze. Na koniec wybierz fajny makijaż, ubranie i dodatki i Draculaura wygląda super!Świąteczna Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Świąteczna Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High musi o siebie zadbać, bo zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Nasza straszyciółka postanowiła z tego powodu wybrać się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o twarz monsterki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się pryszczy. Kolejnym krokiem będzie usunięcie niedoskonałości za pomocą aplikatora. Wybierz także dla Clawdeen fryzurę, ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Rochelle Goyle u kosmetyczki

Rochelle Goyle u kosmetyczki

Dział: Monster High

Rochelle Goyle z Monster High postanowiła trochę o siebie zadbać przed świętami i dlatego postanowiła wybrać się do Twojego salonu kosmetycznego. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wizerunek monsterki. Wybierz dla upiorki fajną fryzurkę, masz tu różne uczesania, są włosy związane, a także rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybranie dla niej ubrania. Są tu kolorowe sukienki. Na koniec wybierz dla naszej straszyciółki dodatki, takie jak na przykład naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Wydowna Spider u kosmetyczki

Wydowna Spider u kosmetyczki

Dział: Monster High

Wydowna Spider z Monster High postanowiła trochę zadbać o swoją urodę, bo ostatnio się zaniedbała. Pryszcze na twarzy, zarośnięte brwi-koszmar! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Na poczatku gry zajmiemy się włosami monsterki. Umyj je dokładnie i wypłucz. Nałóż także odżywkę i farbę na pasemka. Później nałóż maseczkę na twarz i wyrównaj brwi naszej upiorki. Na koniec wybierz fryzurę, makijaż i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!