Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DRochelle Goyle u kosmetyczki

Rochelle Goyle u kosmetyczki

Dział: Monster High

Rochelle Goyle z Monster High chce ładnie wyglądać po świątecznych feriach w szkole. Dlatego przyszła do kosmetyczki, by coś zrobić ze swoją zanieczyszczoną cerą. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i poprawienie wyglądu cery naszej straszyciółki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a później pilling, by wyrównać koloryt cery. Kolejnym krokiem będzie wyrównanie brwi, a także zlikwidowanie pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Zrób jeszcze modny makijaż, a także wybierz z szafy monsterki ubranie. Na koniec wybierz dodatki dla Rochelle. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Spectra Vondergeist u kosmetyczki

Spectra Vondergeist u kosmetyczki

Dział: Monster High

Spectra z Monster High postanowiła przejść się do kosmetyczki, bo jej skóra jest mocno zanieczyszczona. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o cerę naszej straszyciółki, by była gładka i zadbana. Ale najpierw zajmiemy się włosami monsterki. Umyj je szamponem, a następnie dokładnie spłucz i nałóż odżywkę. Później na twarz upiorki nałóż maseczkę i zrób pilling, by oczyścić cerę. Wyrównaj brwi i zrób makijaż. Na koniec wybierz fryzurkę i uczesanie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się na noworoczną imprezę razem ze swoimi straszyciółkami. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Na początku gry zajmij się skórą upiorki. Oczyść ją z wszelkich niedoskonałości i wyrównaj brwi. Zrób także makijaż, by wyglądała ładnie, ale najpierw nałóż maseczkę i pilling. Na koniec wybierz ubranie i fryzurę oraz dodatki dla Clawdeen. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Douce Gorgon u kosmetyczki

Douce Gorgon u kosmetyczki

Dział: Monster High

Douce Gorgon z monster High lubi o siebie dbać i chce wyglądać ładnie. Po zimie jego cera nie wygląda najlepiej, więc trzeba coś z tym zrobić! Douce postanowił odwiedzić kosmetyczkę i zrobić sobie oczyszczanie twarzy. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o wygląd ucznia ze szkoły potworów. Na początku usuń pryszcze za pomocą specjalnego aplikatora. Później zajmij się oczyszczeniem nosa, a także wyrównaj brwi. Ogol Douce, by nie miał szpecącego zarostu. Na koniec wybierz fryzurę i ubranie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Dział: Monster High

Cleo De Nile z mosnter high postanowiła odwiedzić salon kosmetyczny, bo ostatnio miała dużo stresu i jej cera nie wygląda najlepiej. Jest szara i zmęczona i powstało mnóstwo wyprysków. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o twarz i włosy naszej straszyciółki. Nałóż na włosy maseczkę odżywczą, by nabrały blasku i wyglądały pięknie. Zajmij się twarzą monsterki i zlikwiduj pryszcze za pomocą specjalnej maseczki i pillingu! Wyrównaj brwi i nałóż krem odżywczy. Wybierz także fryzurkę i zrób fajny makijaż. Nie zapomnij wybrać fajnego ciuszka. Cleo jest piękna!