Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Catrine Demew u kosmetyczki

Catrine Demew u kosmetyczki

Dział: Monster High

Carine Demew z Monster High jest ostatnio bardzo zestresowana ciągłymi sprawdzianami w szkole i przepytywaniami. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka trochę wypoczęła i nabrała sił. Nałóż na twarz upiorki maseczkę oczyszczającą, dzięki której pozbędzie się ona niedoskonałości cery. Wyrównaj brwi. Nałóż maseczkę na plecy, by były gładkie jak jedwab. Na koniec wybierz ubranie i modne uczesanie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Spectra u kosmetyczki

Spectra u kosmetyczki

Dział: Monster High

Spectra Vondergeist z Monster High ma ostatnio duże problemy z cerą. A za niedługo wiosna i trzeba ładnie wyglądać! Dlatego nasza straszyciółka wybiera się do kosmetyczki na oczyszczanie cery. Nałóż na jej cerę maseczkę oczyszczającą, która pomoże pozbyć się niedoskonałości cery. Nałóż również krem, by nawilżyć skórę. Na koniec zrób także makijaż i wybierz fajne ciuszki i zrób modną fryzurkę monsterce!Abbey Bominable u kosmetyczki

Abbey Bominable u kosmetyczki

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster high postanowiła zadbać o siebie wiosną i dlatego wybrała się do kosmetyczki, która zadba o jej cerę i włosy oraz dobre samopoczucie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o wygląd monsterki. Na pierwszy rzut zadbaj o włosy, by były piękne i zadbane. Nałóż maseczki, a także odżywki. Na twarz nałóż maseczkę i posmaruj kremem. Na koniec wybierz fryzurę, zrób makijaż i wybierz modne ciuszki!

Scarah Screams u kosmetyczki

Scarah Screams u kosmetyczki

Dział: Monster High

Scarah z Monster high postanowiła troszkę odmienić się na wiosnę i odwiedziła kosmetyczkę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o cerę i włosy naszej straszyciółki. Najpierw dokładnie umyj szamponem jej włosy i spłucz, później nałóż na nie odżywkę, by były lśniące i piękne. Zrób makijaż i wybierz fryzurkę oraz ubranie dla monsterki i gotowe!

Świąteczna Draculaura u kosmetyczki

Świąteczna Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się do swojej rodziny na święta. Będzie razem ze swoją mamą piekła ciasta i pójdzie na święcenie jajek. Twoim zadaniem w grze jest przygotować monsterkę na spotkanie z rodziną. Wykonaj na jej twarzy pilling i nałóż maseczkę oczyszczającą . Zrób także ładny makijaż, wybierz fryzurkę oraz ubranie. Draculaura może już iść ze święconką!