Ubieranki gry

Gry kosmetyczki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Operetta u kosmetyczki

Operetta u kosmetyczki

Dział: Monster High

Operetta z Monster High postanowiła na wiosnę trochę o siebie zadbać i wybiera się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o ładną cerę naszej straszyciółki. Na początek zadbaj o włosy mosnterki. Nałóż na nie szampon, a potem dokładnie spłucz, by nabrały witalności i blasku. Nałóż na włosy maseczkę odżywczą. Później zadbaj o twarz i nałóż maseczkę oczyszczającą, a także wyrównaj brwi. Na koniec wybierz fryzurkę i fajne ubranie!

Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wstydzi się swojej cery, bo ma pełno niedoskonałości i przez to traci pewność siebie. Postanowiła to zmienić i dlatego wybrała się do kosmetyczki na totalną metamorfozę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o piękny wygląd Cleo. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczająca, a później usuń pryszcze ze pomocą korektora. Wyrównaj także brwi. Wybierz także makijaż dla neferki, pomaluj cieniami oczy, wybierz fajną szminkę. Nie zapomnij także o modnej fryzurze i ubraniu. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Ghoulia Yelps u kosmetyczki

Ghoulia Yelps u kosmetyczki

Dział: Monster High

Ghoulia z Monster High chce wyglądać ładnie, bo wybiera się na randkę z ukochanym. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Zajmij się jej włosami i twarzą. Umyj włosy szamponem i spłucz, a następnie nałóż odżywkę, by włosy były piękne i lśniące. Zakręć włosy na wałki i wykonaj fryzurkę. Później nałóż na twarz Ghouli maseczkę oczyszczającą, zlikwiduj pryszcze za pomocą korektora. Wyrównaj brwi. Na koniec wybierz jeszcze dla upiorki jakiś szałowy ciuszek!

Jinafire Long u kosmetyczki

Jinafire Long u kosmetyczki

Dział: Monster High

Jinafire z MH postanowiła o siebie zadbać i wybrała się do kosmetyczki. Jej cera nie wygląda najlepiej, dlatego postanowiła to zmienić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o to, by monsterka miała piękną cerę. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę z zielonej glinki, by oczyścić jej cerę. Kolejnym krokiem będzie zmycie maseczki i usunięcie pryszczy za pomocą korektora! Wyrównaj brwi i zrób upiorce makijaż, by ładnie wyglądała. Wybierz także fryzurkę i ubranie. Zatem do dzieła!Sirena Von Boo u kosmetyczki

Sirena Von Boo u kosmetyczki

Dział: Monster High

Sirena Von Boo z MH ma bardzo zanieczyszczoną cerę, a jutro trzeba iść do szkoły! Coś z tym trzeba zrobić! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o piękną cerę monsterki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a potem za pomocą korektora oczyść cerę. Wyrównaj także brwi i nawilż cerę kremem nawilżającym. Wybierz także fryzurkę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!